به مناسبت هفته پژوهش،

فیلم/ دستاوردهای علمی مرکز جامع علمی وکاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان

فیلم-دستاوردهای-علمی-مرکز-جامع-علمی-وکاربردی-جهاددانشگاهی-صنعتی-اصفهان
کد خبر : 63002
سینا پرس : دستاوردهای علمی مرکز علمی و کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان در پنجمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی اصفهان رونمایی شد.

به گزارش سیناپرس اصفهان، مرکز علمی و کاربردی  وابسته به جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان با سه دستاورد علمی در پنجمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی حضور پیدا کرد، نخستین دستاورد این مرکز، دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک صنعتی؛ این دستگاه یک سیستم کاملا اتوماتیک صنعتی می باشد این دستگاه توسط دانشجویان الکترونیک صنعتی مرکز آموزش علمی­ کاربردی جهاددانشگاهی و با نظارت دفتر کارآفرینی این مرکز بومی سازی و بهینه سازی شده است .

دومین دستاورد علمی که در نمایشگاه رونمایی شد، طراحی وب سایت ثبت ایده، وب سایت بانک ایده در راستای حمایت از ایده­های خلاقانه، توانمندسازی ایده­پردازان، پرورش و پردازش ایده­های جدید برای ارائه به بازار هدف و جذب سرمایه­گذار برای پیاده­سازی ایده­ها در قالب مشاغل نوپای دانش­بنیان طراحی و ساخته شده است.

سومین دستاورد علمی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، طراحی وب سایت و اپلیکیشن ساماندهی امور صاحبان کسب و کار(سایت و اپلیکیشن سنت)، سایت و اپلیکیشن سنت، طرح نمونه­ای  برای ساماندهی بازار کسب و کار است که برای کارخانه و شرکت صنایع غذایی سنت پیاده سازی شده است.