چاپ چهار عنوان کتاب در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان

-چاپ-چهار-عنوان-کتاب-در-جهاددانشگاهی-واحد-صنعتی-اصفهان
کد خبر : 61185
سینا پرس : مرکز انتشارات معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان 4 عنوان کتاب منتشر و راهی بازار کتاب کرده است.

به گزارش سیناپرس اصفهان به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، چاپ اول کتاب "مسئولیت اجتماعی شرکت" تألیف دکتر فریدون امیدی و دکتر مجید محمدشفیعی مشتمل بر 120 صفحه به تیراژ 500 جلد منتشر و توزیع گردید.

در معرفی کتاب حاضر آمده است: رویکرد اصلی کتاب حاضر این است که ضمن تبيين اصول، دیدگاه‌ها، الگوها و استراتژی‌های مسولیت اجتماعی شرکت، در نهایت اين مفهوم مهم را به مشتری مداری سازمان و عملکرد مالی آن متصل نماید. تلاش بر این بوده است تا علاوه بر توجه به مسائل نظری، رویکردی عملی نیز به موضوع وجود داشته باشد، تا مدیران بتوانند این مفهوم را در سازمان‌های خود پیاده‌سازی نموده و از منافع آن بهره مند شوند. اساتید محترم و دانشجویان عزیز رشته مدیریت در تمامی گرایش‌ها، از دیگر مخاطبان این کتاب هستند.

نويسندگان كتاب، از پژوهشگران حوزه كسب و كار هستند كه ضمن تدوين مقالات متعدد در حوزه‌هاي مختلف كسب و كار، از جمله مسایل اجتماعي و اخلاقي سازمان، به تدريس در دانشگاه‌ها و مشاوره به سازمان‌ها مشغول می باشند.
کتاب "اصول و مبانیحسابداری پیشرفته مالی" ویژه مهندسان صنایع تألیف دیوید اچ مارشال و همکاران، ترجمه دکتر فریماه مخاطب رفیعی، دکتر مهدی خاشعی، مهندس پویان حیدری مشتمل بر 520 صفحه به تیراژ 1000 جلد و کتاب اصول و مبانی"حسابداری پیشرفته مدیریتی" ویژه مهندسان صنایع تألیف دیوید اچ مارشال و همکاران، ترجمه دکتر فریماه مخاطب رفیعی، دکتر مهدی خاشعی، مهندس پویان حیدری مشتمل بر 536  به تیراژ 1000 جلد به چاپ رسید.
همچنین کتاب "زیست‌فناوری در فرآوری مواد معدنی" گردآوری و تدوین دکتر سیدمحمدرئوف حسینی مشتمل بر 264 صفحه به تیراژ 500 جلد در مرکز انتشارات این واحد به چاپ رسید.

در معرفی این کتاب آمده است: مدت‌هاست که ضرورت حرکت به سمت توسعه فناری زیستی در چشم‌انداز توسعه علمی کشور لحاظ شده و گسترش کاربردهای آن در علوم مهندسی مورد توجه قرار گرفته است. لذا با عنایت به علاقه روزافزون به پژوهش در زمینه استفاده از فناوری زیستی در مهندسی معدن و اضافه شدن درس دو واحدی "بیوفناوری در فرآوری مواد معدنی" به برنامه درسی کارشناسی ارشد رشته فرآوری مواد معدنی، کتاب حاضر با بهره‌گیری از کتب و مقالات ارزشمند موجود، در هفت فصل گردآوری شده است تا به عنوان منبعی مفید مورد استفاده قرارگیرد.

انتهای پیام/