به همت جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان:

دوره آموزشی الکترونیکی مهارت‌های حرفه ای و اداری کار با رایانه

دوره-آموزشی-الکترونیکی-مهارت‌های-حرفه-ای-و-اداری-کار-با-رایانه-
کد خبر : 61073
سینا پرس : دوره آموزشی مهارت های حرفه ای و اداری کار با رایانه ویژه پرسنل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان به صورت غیرحضوری، به همت حوزه معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاري سيناپرس اصفهان به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، حمیدرضا گنج‌علی مدیر دپارتمان آموزش کارکنان دولت حوزه معاونت آموزشی این واحد گفت: در راستای برگزاری دوره‌های مصوب آموزش فناوری اطلاعات کارکنان دولت موضوع بخشنامه شماره 145099 مورخ 20/11/1393 سازمان برنامه و بودجه کشور (‌مدیریت و برنامه‌ریزی سابق) و نامه شماره 900352 مورخ 24/‌9‌/‌1395 سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان، دوره آموزشی مهارتهای حرفه ای و اداری کار با رایانه به مدت 22 ساعت ویژه پرسنل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: فراگیران این دوره با مراجعه به سامانه آموزش های الکترونیکی این واحد به آدرس www.jdecel.ir و مطالعه محتوای دوره به صورت آنلاین و ارائه آزمون و کسب نمره لازم گواهینامه پایان دوره دریافت می‌کنند.

گنج‌علی بيان كرد: با توجه به اهمیت این دوره و امکان بهره مندی هرچه بیشتر فراگیران محتوای الکترونیکی این دوره در قالب لوح فشرده تهیه و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.