از سوی سازمان فناوری اطلاعات؛

فراخوان شناسایی استارتاپ های شهر هوشمند اعلام شد

فراخوان-شناسایی-استارتاپ-های-شهر-هوشمند-اعلام-شد
کد خبر : 45165
سینا پرس : فراخوان شناسایی استارتاپها با موضوع فعالیت سیستم های مرتبط با شهر هوشمند از سوی مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا اعلام شد.

این فراخوان با هدف حضور استارتاپ‌های حوزه شهر هوشمند در دومین همایش شهر هوشمند از سوی «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» وابسته به سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام شده است؛ کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند در نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند به طور رایگان حضور داشته باشند و از این فرصت برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنند.

مهلت ثبت‌نام این استارتاپها تا تاریخ ۲۲ مردادماه جاری عنوان شده است و این مرکز از تمامی استارتاپهای فعال در عرصه سرویس‌های عمومی و شهری دعوت کرده تا با ثبت نام در بخش خدمات سامانه اینترنتی «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» نسبت به ارائه درخواست شرکت در نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند اقدام کنند.

به این منظور، کسب‌وکارهای نوپا که موضوع فعالیت‌ آنها به هر نحو با خدمات عمومی و شهری مرتبط است مانند سیستم حمل و نقل، خدمات عمومی، سرویس‌های واقعیت افزوده، مسیریابی، نقشه، برنامه‌های مرتبط تلفن همراه، اطلاع‌رسانی و سایر موارد، می‌توانند درخواست حضور در نمایشگاه شهر هوشمند را از طریق بخش خدمات در سامانه اینترنتی «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» به نشانی ictstartups.ir ارسال کنند. همایش شهر هوشمند، شهریورماه در تهران برگزار می شود. جایزه استارتاپ برتر نیز به انتخاب کمیته ارزیابی این همایش تعلق خواهد گرفت.