تفاهم نامه جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان؛

تجاری سازی تکنولوژی پلیمر

کد خبر : 64387 یکشنبه 10 اسفند 1399 - 09:31:00

تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان، در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فناوری و تجاری سازی امضا شد.

به گزارش خبرگزاری سیناپرس اصفهان، تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان با امضای دکتر رسول رکنی زاده معاون پژوهش و فناوری داشگاه اصفهان و مهندس مرتضی تیموری رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان منعقد شد.

مهندس ابوذر پورمدنی معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گفت: این تفاهم نامه با موضوع تعامل و همکاری در حوزه های آموزش، پژوهش، فناوری و تجاری سازی به منظور ارتباط سازمان یافته مابین جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان در زمینه علوم و تکنولوژی شکل گرفت.

پورمدنی اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای تعریف و اجرای پروژه‌های کاربردی و طرح های مشترک، بهره‌گیری از ظرفیت منابع انسانی، متخصصان، امکانات، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها همچنین ایجاد بستر مناسب به منظور ارتباط و هماهنگی بیشتر بین پژوهشگران و واحدهای صنعتی فعال در زمینه‌های مختلف پلیمری از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

وی با بیان اینکه مدت این تفاهم نامه 5 سال شمسی پیش بینی شده است، افزود: برگزاری سمینارها، همایش های علمی، کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی، نمایشگاه های تخصصی، ایجاد مراکز خلاقیت و نوآوری در زمینه علوم و تکنولوژی پلیمر، طراحی و تدوین استانداردها در زمینه علوم و تکنولوژی پلیمر و تهیه و انتشار کتب و نشریات از دیگر موارد توافق شده در این تفاهم نامه است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]