گیک؛

شبکه اجتماعی جمع‌آوری محتوای فناوری

کد خبر : 64281 یکشنبه 19 بهمن 1399 - 13:18:03

گیک یک وبسایت جمع‌آوری محتوای فناوری و دانش روز، رتبه‌بندی محتوای وب، وب سایت دارای تالار گفتگو و بحث است.

به گزارش سیناپرس به نقل از زد دی نت، اعضای عضو شده (ثبت‌نام کرده) مطالب مورد نظر خود را مانند پیوندها، پست‌های متنی و تصاویر به سایت ارسال می‌کنند و سپس، توسط اعضای دیگر رأی داده می‌شود.

هدف گیک ایجاد انگیزه تولید محتوای اصولی برای سایت ها و بلاگر ها و مکانی برای انتشار مطالب تخصصی برای همه کاربران سایت، جهت تولید محتوا و بالا رفتن کیفیت محتوای فارسی که باعث دستیابی کاربران به با کیفیت ترین و ترندترین مطالب روز میگردد و همینطور وبمستر ها میتوانند با انتشار لینک وبسایت خود در این سایت به بهبود سئو سایت خود کمک کنند . از معروفترین و بزرگترین شبکه های اجتماعی جمع آوری محتوا میتوان به سایت های انگلیسی زبان Reddit و Digg اشاره نمود که باعث ایجاد رقابت و فرهنگ رقابتی برای دستیابی به بهترین محتوا در فضای مجازی گشته اند.

گیک وب سایتی است که شامل محتوای تولیدی کاربران از جمله عکس‌ها، فیلم‌ها، پیوندها و پست‌های مبتنی بر متن می‌شود و بحث در مورد این محتوا در آنچه که اساساً یک سیستم تابلوی اعلانات است انجام می‌شود. دسته بندی های سایت محدود و فقط در زمینه مختلف تکنولوژی، دانش، کسب و کارهای نوین و… است.

از دیگر امکانات سایت بخش اعضاء که در آن کاربران پس از ثبت نام میتوانند پروفایل و رزومه خود را تکمیل نمایند و به امکانات مختلف مانند گروه ها، انجمن ها، پست ها، دیوار، دوستان و… دست پیدا کنند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]