سخنگوی ستاد مقابله با کرونای اصفهان خبر داد:

آغاز محدودیتهای تردد کرونایی در اصفهان از ساعت ۱۰ صبح

کد خبر : 64006 چهارشنبه 28 آبان 1399 - 08:29:13

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای اصفهان گفت: از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه خروج خودروهای پلاک بومی ازشهرهای قرمز ممنوع است و پلاک های غیربومی هم نمی توانند وارد شهرهای قرمز و نارنجی شوند.

حجت الله غلامی  با اشاره به آغاز محدودیت‌های کرونایی از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه در اصفهان اظهار داشت: از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه، خروج خودروهای پلاک بومی از شهرهای قرمز با سطح هشدار ۳ ممنوع است و همچنین این خودروها به شهر دیگری هم نمی‌توانند وارد شوند.

وی افزود: همچنین پلاک‌های غیربومی هم نمی‌توانند وارد شهرهای قرمز و نارنجی شوند و متخلفان اعمال قانون خواهند شد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای اصفهان افزود: در شهرهای قرمز استان اصفهان با سطح هشدار ۳ همه مشاغل به جز مشاغل ضروری گروه ۱ تعطیل است؛ در شهرهای نارنجی استان اصفهان با سطح هشدار ۲ محدودیت‌های مشاغل ۳ و ۴ اجرا می‌شود و سطح شغلی گروه ۴ در شهرهای زرد محدود خواهد شد.

وی وضعیت کاری کارکنان دولت را در شهرهای قرمز استان اصفهان به صورت یک سوم حضوری و دو سوم دورکاری اعلام کرد و گفت: یک دوم کارکنان در شهرهای زرد در محل کار خود حاضر می‌شوند و دو سوم کارکنان شهرهای زرد هم در محل کار خود حضور پیدا می‌کنند.

وی اضافه کرد: تمامی آموزش‌ها در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد به صورت غیرحضوری است.

غلامی مراسم‌های مذهبی و فرهنگی را در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد استان اصفهان به مدت دو هفته محدود اعلام کرد و تصریح کرد: محدودیت‌های تردد از ۹ شب تا ۴ صبح در جلسه روز پنج شنبه مشخص و اطلاع رسانی خواهد شد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]