مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان:

ظرفیت های صنعتی و هنری اصفهان را به جهانیان معرفی می‌کنیم

کد خبر : 63965 شنبه 17 آبان 1399 - 17:15:01

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان گفت: بهره‌برداری از نمایشگاه بین‌المللی شهر اصفهان می تواند بیشتر از گذشته داشته‌های صنعت اصفهان را به جهانیان معرفی کند

یار محمدیان در آیین اختتامیه دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر با بیان اینکه شهر اصفهان همواره در زمینه ساخت و ساز در سطح بین‌المللی حرف زیادی برای گفتن دارد، اظهار کرد: در این زمینه  میدان نقش جهان نمایشگاه بزرگی از ساخت و ساز همراه با ذوق و هنر و صنعت است که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی با بیان اینکه بهره‌برداری از نمایشگاه بین‌المللی شهر اصفهان می تواند بیشتر از گذشته داشته‌های صنعت اصفهان را به جهانیان معرفی کند، ادامه داد: باید توجه داشت که اگر امروز چین بازار جهانی را در دست دارد این موفقیت به دلیل استفاده از ظرفیت نمایشگاهی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان با تاکید بر لزوم همه نهادها برای بهره برداری کامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، گفت: سود این نمایشگاه برای همه نهادها و شهروندان خواهد بود و همه باید برای بهره‌برداری کامل آن همکاری داشته باشند.

یارمحمدیان با بیان اینکه دو دوره از مسابقات آزاد نماچینی آجر را در کنار فضای نمایشگاهی اصفهان برگزار کردیم، ادامه داد: این مسابقات برکات زیادی را برای نمایشگاه داشته و امیدواریم در دیگر صنایع نیز مورد توجه قرار گیرد.

برگزاری مسابقات مهارت در کنار صنعت موفقیت آمیز است

همچنین مدیر کل فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: مسابقات مهارتی با همکاری صنعت موفقیت بیشتری دارد.

آرش اخوان طبسی با بیان اینکه مهارت آموزی و اشاعه این فرهنگ با برگزاری مسابقات مهارت آموزی در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: در این زمینه آن دسته از مهارت آموزی هایی که با صنعت گره خورده نتایج قابل توجهی داشته است.

به گزارش سیناپرس و به نقل از روابط عمومی دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر، وی با قدردانی از شرکت آجر نماچین به دلیل حمایت از برگزاری مسابقات نماچینی آجر، اضافه کرد: در این زمینه باید توجه داشت که این شرکت در تربیت و به روزرسانی اطلاعات مربیان فنی و حرفه ای همکاری ویژه‌ای داشته است.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با بیان اینکه تاکنون دو دوره آموزشی با همکاری شرکت آجر نماچین برای مربیان فنی و حرفه ای سراسر کشور برگزار کرده‌ایم، تصریح کرد: همه استان‌ها این اجازه را داشتند و بر اساس ظرفیتی که داشتند این مهم را اجرایی کردند.

انتهای پیام

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]