دانشگاه کاشان میزبان دهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی ۹۹ (SGC۲۰۲۰)

کد خبر : 63949 چهارشنبه 14 آبان 1399 - 16:19:00

دهمین کنفرانس شبکه­ های هوشمند انرژی ۹۹ (SGC۲۰۲۰) به میزبانی دانشگاه کاشان و همکاری انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران و شاخه ایران انجمن IEEE در روزهای ۲۶ و ۲۷ آذر ماه در کاشان برگزار می‌شود.

این کنفرانس با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبکه‌های هوشمند برنامه ریزی شده و با محوریت اهمیت فیزیکی و سایبری شبکه های هوشمند، پایش، کنترل و حفاظت شبکه های هوشمند، برنامه ریزی و بهره برداری ریزشبکه های الکترونیکی، شهر هوشمند و اینترنت اشیا، فرهنگ سازی و قانون گذاری و تدوین استانداردها نظام شبکه های هوشمند، خانه و ساختمان هوشمند، سیستم های اتوماسیون و مدیریت انرژی در شبکه های هوشمند و قابلیت اطمینان و تاب آوری شبکه های هوشمند و ... برگزار می شود.

این کنفرانس با برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات در نشست‌های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه‌ها و میزگردهای علمی، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در این زمینه آشنا می سازد.

 پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در زمینه‌های مختلف مهندسی با موضوع شبکه های هوشمند می توانند مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه‌های موضوعی کنفرانس هستند، از طریق سامانه اینترنتی مربوطه (http://sgc۲۰۲۰.kashanu.ac.ir/) به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند و آخرین مهلت ثبت نام در این کنفرانس ۳۰ آبان ماه است.

تمام مقالات پذیرفته شده انگلیسی این کنفرانس در پایگاه IEEE Xplore نمایه شده و مقالات منتخب کنفرانس در مجله علمی پژوهشی مدیریت و مهندسی انرژی منتشر خواهد شد.

به دلیل مشکلات فراگیری ویروس کرونا کنفرانس به صورت کاملا مجازی برگزار خواهد شد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]