با حضور سورنا ستاری انجام شد؛

امضا تفاهم نامه همکاری‌های نوآورانه حوزه سلامت در اصفهان

کد خبر : 63762 سه شنبه 31 تیر 1399 - 17:09:55

با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری سامانه زیست ایران در مرکز دیجیتال نوآوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح و تفاهم نامه همکاری‌های نوآورانه حوزه سلامت امضا شد.

ظهر روز سه شنبه، ۳۱ تیر ماه) در جریان سفر معاون علم و فناوری رئیس جمهور به اصفهان، علاوه بر افتتاح سامانه زیست ایران، تفاهم نامه نوآوری‌های حوزه سلامت بین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و نهادهای مرتبط با حضور سورنا ستاری امضا شد.

طی این تفاهم نامه؛ دانشگاه علوم پزشکی با اتاق بازرگانی به عنوان نهاد سرمایه گذار، شرکت بهیار صنعت و شرکت مخابرات در حوزه سلامت دیجیتال همکاری می‌کند.

به گزارش سیناپرس اصفهان، در حاشیه این مراسم عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جمع خبرنگاران درباره سامانه زیست ایران، توضیح داد: این سامانه خدمات زیرساخت دیجیتال برای محققانی که در حوزه های مدیکال انفورماتیک کار می کنند را به صورت پردازشی، شبکه و استوریج ارائه می دهد.

احمد واعظ افزود: این سامانه در بخش های پردازش سریع، پردازش موازی و پردازش متمرکز خدمات ارائه می دهد.

در ادامه این سفر قرار است، معاون رئیس جمهور در بازدید از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، پروژه های پارک تجهیزات پزشکی و کارگاه تلاش را افتتاح کند. بازدید از کارگاه های مستقر و نمایشگاه محصولات فناورانه و دانش بنیان و آغاز به کار بهسازی و راه اندازی کارخانه نوآوری اصفهان در این سفر کلید خواهد خورد و همچنین در ادامه این سفر یک روزه نشست اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید برگزار خواهد شد.

منبع: دانشگاه علوم پزشکی

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]