نوبخت در اصفهان:

استفاده از ظرفیتهای شرکتهای دانش بنیان جهش تولید را به همراه دارد

کد خبر : 63719 جمعه 06 تیر 1399 - 15:00:37

معاون رئیس جمهور گفت: استفاده از ظرفیت های شرکت‌های دانش بنیان رونق و جهش تولید را به همراه دارد و بر این اساس قول برطرف کردن نیازهای شرکت‌های دانش بنیان را می‌دهم.

محمدباقر نوبخت پیش از ظهر جمعه در بازدید از پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با بیان اینکه برای رونق و جهش تولید باید به ایده‌ها و روش‌های شرکت‌های دانش بنیان توجه کنیم، اظهار داشت: پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یک محل مناسب برای استقرار مجموعه‌ها و شرکت‌های نوین است.

وی در ادامه افزود: مسأله پرداختن به شرکت‌های دانش بنیان موضوعی است که در عرصه جهش تولید نمی‌توان با روش‌های سنتی به آن پرداخت و باید روش‌های قدیمی را برای دستیابی به اهداف این عرصه کنار بگذاریم. با کمال میل قول همکاری به شرکت‌ها برای برطرف کردن مشکلات و نیازهای آنها را می‌دهیم.

ضرورت تکمیل زیرساخت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ضرورت تکمیل زیرساخت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان در این محل، بیان داشت: در شرایط تحریمی کنونی، استعدادهای ویژه‌ای در این پارک وجود دارد و با تکمیل زیرساخت‌ها و برطرف کردن نیازهای شرکت‌ها می‌توانیم به خوبی از ظرفیت‌های این مجموعه‌ها استفاده کنیم.

منبع: استانداری اصفهان

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]