کمک ۸۰۰ میلیون دلاری گوگل برای مقابله با ویروس کرونا

کد خبر : 63524 شنبه 09 فروردین 1399 - 11:32:21

گوگل برای مقابله با ویروس کرونا ۸۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری می‌کند؛ این سرمایه شامل کمک مالی به کسب و کارهای کوچک است.

و به نقل از انگجت، کمک‌های گوگل برای مقابله با ویروس کرونا بیش از خدمات مشاوره و یک هاب جستجو است. این شرکت با حدود ۸۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف سعی دارد به درمان این بیماری کمک کند، از کسب و کارها پشتیبانی کند و همچنین اطلاعات درست را در اختیار افراد قرار دهد.

این رقم شامل پشتیبانی‌های مالی مستقیم و غیرمستقیم است. همچنین گوگل با همکاری شرکت Magid Glove & Safety طی هفته‌های آتی دو تاسه میلیون ماسک می‌سازد. علاوه بر این شرکت گوگل به دولت، تولید کنندگان و توزیع کنندگان کمک می‌کند تا دستگاه‌های "ونتیلاتور" (دستگاه تنفس مصنوعی) بسازند.

کمک‌های گوگل به کسب و کارها شامل یک صندوق ۲۰۰ میلیون دلاری برای مؤسسات مالی و سازمان‌های غیردولتی است تا به کسب و کارهای کوچک کمک کنند. علاوه برآن تمام کسب و کارهای کوچک که طی سال گذشته تراکنش بانکی داشته و حساب‌های بانکی آن‌ها فعال بوده، به ۳۴۰ میلیون دلار اعتبار Googl Ads دسترسی خواهند داشت.

بقیه بودجه‌ای که گوگل در نظر گرفته شامل مبلغ ۲۵۰ میلیون دلاری برای تبلیغات سازمان جهانی بهداشت و سازمان‌های دولتی است تا اطلاعات مهم درباره ویروس کرونا را منتشر کنند.

علاوه بر آن ۲۰ میلیون دلار اعتبار سرویس Google Cloud نیز برای محققان در نظر گرفته شده تا با استفاده از قدرت رایانش از راه دور بتوانند روی درمان‌های احتمالی این ویروس پژوهش کرده و اطلاعات را ردیابی کنند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]