با برگزاری بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی؛

متخصصان هوش مصنوعی به بازار کسب‌وکار دیجیتال پیوند می‌خورند

کد خبر : 62617 چهارشنبه 06 شهریور 1398 - 18:32:04

نخستین دوره بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هفتم شهریورماه سال جاری با هدف توسعه مدل کسب و کارهای حوزه هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با شکل‌گیری زیست بوم کارآفرینی و نوآوری در کشور، مفاهیم و رویدادهای جدیدی پا به عرصه اقتصاد، فرهنگ و جامعه گذاشتند که هر کدام از این مفاهیم بیگانه می‌توانند انقلابی بزرگ در اقتصاد و اشتغال کشور ایجاد کنند، رویدادهایی که علوم نوین را نشانه رفته‌ و مدل توسعه اشتغال در کشور را تغییر داده‌اند.

بوت کمپ‌ها دوره‌های فشرده‌ای هستند که افراد را برای ورود به بازارکار آماده می‌کنند، دوره‌هایی جدی و پر از چالش‌های متفاوت برای اینکه بتوانید توانایی افراد را در حوزه کاریشان بالا ببرید. 

معرفی فعالان صنعت هوش مصنوعی به سرمایه‌گذاران

یکی از این بوت کمپ‌هایی که با استقبال خوبی روبرو است، بوت کمپ تخصصی هوش مصنوعی است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه مدل کسب و کارهای حوزه هوش مصنوعی و تربیت تیم‌های کارآفرین برای فعالیت در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری عمیق برگزار می‌شود.

از اهداف این رویداد تخصصی، می‌توان به «توسعه پلتفرم‌های سرویس‌دهی در حوزه هوش مصنوعی»، «معرفی علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های مدیریت و بازاریابی به تیم‌ها و متخصصان هوش مصنوعی به منظور توسعه آن‌ها و تبدیل شدن به کسب و کار حوزه هوش مصنوعی»، «انتخاب چند تیم برای سرمایه‌گذاری»، «معرفی متخصصان هوش مصنوعی به کسب و کارهای مطرح دیجیتال »اشاره کرد.

این رویداد علمی با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط مجموعه همتک با رویکرد ارائه طرح‌های نوآورانه و فناورانه تیم‌های تشکیل شده در فرآیند بوت کمپ به سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان حوزه کارآفرینی و هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا

 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]