از سوی وزیر علوم،

سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب شد

کد خبر : 62306 یکشنبه 09 تیر 1398 - 09:21:28

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جعفر قیصری را به سمت سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب کرد.

به گزارش سینا پرس از اصفهان، ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی، جعفر قیصری را به سمت سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب کرد.

در حکم منصور غلامی آمده است: با عنایت به انتصاب ابطحی به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان و ضرورت ادامه بی‌وقفه فعالیت‌های شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ضمن قدردانی از زحمات ایشان در دوران ریاست شهرک و آرزوی توفیق در مسؤولیت جدید بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری به‌موجب این حکم به سمت «سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان» منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اتکا به دو دهه همکاری با دانشگاه‌های بزرگ منطقه، مدیریت‌های منسجم، کوشا و کارآمد، نقش‌آفرینی مؤثر شرکت‌ها و مؤسسات عضو و تعامل سازنده با مدیران و راهبران اقتصاد دانش‌بنیان نقشی بسزا در توسعه زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری در منطقه و ارزش‌آفرینی در حوزه علم و فناوری کشور برعهده دارد و الگویی شاخص در اثربخشی اجتماعی و اقتصادی مراکز علمی فناوری است.

وزیر علوم در پایان نوشته است: در شرایط حاضر کشور، که انتظار می‌رود مراکز فناوری به چالش‌ها و نیازهای جامعه توجه خاص کنند، امیدوارم جناب‌عالی با بهره‌گیری از تجربه‌های موفق پیشین و نیروهای مستعد و توانمند شهرک و توجه بیش‌ازپیش به رشد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور موجبات ارتقای جایگاه شهرک، نقش‌آفرینی آن در عرصه‌های محلی، ملی و بین‌المللی و پیشتازی در عرصه توسعه فناوری را با شتاب بیشتری فراهم آورید.

جعفر قیصری متولد سال 1353 در شهر اصفهان است و عضو هیأت علمی و دانشیار رشته مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی اصفهان می‌باشد.

وی تاکنون راهنمایی پنج دانش‌آموخته مقطع دکترای تخصصی، بیش از 30 پایان‌نامه کارشناسی ارشد و 50 پروژه کارشناسی را به پایان رسانده است که نتایج آن در قالب 30 مقاله در مجلات ISI و 35 مقاله در کنفرانس‌های معتبر علمی و بین‌المللی منتشر شده است.

وی در سال‌های 1390 و 1396 به عنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان انتخاب شده است؛ توسعه و تجاری‌سازی 4 فناوری از دیگر فعالیت‌های سرپرست جدید است.

از فعالیت‌های اجرایی قیصری می‌توان به سرپرست ارتباط با صنعت دانشکده، معاون پژوهشی دانشکده، رئیس ارتباط با صنعت دانشگاه و رئیس TTO دانشگاه صنعتی اصفهان اشاره کرد.

همچنین وی از سال 1395 تاکنون مسؤولیت مدیریت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان را برعهده داشته است.

به گزارش سیناپرس، وزیر علوم درست یک سال قبل در 2 تیرماه 97 سید مهدی ابطحی را به عنوان سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب کرده بود که پس از کناره‌گیری مدرس هاشمی از ریاست دانشگاه صنعتی، ابطحی 5 خرداد 98 جایگزین وی شد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]