رئیس دانشگاه‌آزاد اصفهان:

فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان شتاب بگيرد

کد خبر : 61661 شنبه 20 بهمن 1397 - 20:34:00

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) تأکید کرد: فعالیت شرکت‌هاي دانش‌بنيان بايد با تعامل و همفکري اعضاي هيأت علمي دانشگاه وسعت و شتاب بيشتري بيابد.

احمد‌ آذین در نخستین نشست مجمع مشورتی اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان گفت: تصميم‌سازي و تصميم‌‌گيري مشارکتي نشانه بالندگي يک سازمان اداري است و افزايش بهره‌وري به‌دنبال خواهد داشت و به رفع مشکلات کمك خواهد كرد.

وی افزود: شورای مشورتی نمونه‌ای بارز از تفکر جمعي در راستاي پيشبرد اهداف است؛ از اين رو در اين جلسه، اعضاي هيأت رئيسه، بيشتر شنونده هستند و قرار است از پيشنهاد و انتقاد استادان استفاده شود.

آذین اظهار کرد: تجاری‌سازی تولید بذرهاي گلخانه‌اي، عملياتي‌سازي طرح مالچ‌رسي در مبارزه با ريزگردها و فعاليت ديگر شرکت‌هاي دانش‌بنيان، نمونه‌اي کوچک از پويايي و نشاط در دانشگاه است كه بايد با تعامل و هم‌فكري شما اعضاي هيأت علمي وسعت بيشتري يابد.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، تصريح کرد: هدف ما بايد رسيدن به نسل چهارم دانشگاه‌ها يعني دانشگاه‌هاي کارآفرين باشد و بتوانيم با تبديل علم به ثروت و شناسايي و کمک به رفع نيازهاي جامعه، بهترين راهكارها را براي موفقيت كشورمان ارائه دهيم.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]