همزمان باروز جهانى زن ورکشاپ 'راهی شید' برگزار می‌شود

کد خبر : 61557 چهارشنبه 16 اسفند 1396 - 10:08:04

ورکشاپ 'راهی شید' همزمان باروز جهانى زن ورکشاپ به همت خانه صفوی اصفهان و فضای اشتراکی آبی-سفید با محوریت توسعه فردی و خانواده و مهارت های شخصی در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش سیناپرس اصفهان ورکشاپ 'راهی شید' روز شنبه 19ام و یک‌شنبه 20ام اسفندماه سال جاری، به همت خانه صفوی اصفهان و فضای اشتراکی آبی-سفید با محوریت توسعه فردی و خانواده و مهارت های شخصی در اصفهان برگزار می‌شود.


راهی شید ورکشاپی است با هدف ایجاد تغییر در افکار، اعمال و رفتار بانوان و هم‌چنین توانمندسازی آن‌ها با هدف استفاده حداکثری از تمام پتانسیل‌های وجودی‌شان و کمک به افزایش تعداد زنان موفق و الگو در ایران.


خروجی‌های این ورکشاپ عبارت‌اند از: تغییر و بهبود باور نسبت به خود و توانمندی‌ها، ترسیم چشم‌انداز 10 ساله، هدف‌گذاری‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت، برنامه‌ریزی‌های ماهانه، هفتگی و روزانه و ایجاد عادت‌ها، ایجاد جمعی صمیمی و همراه و برگزاری دورهمی‌های هفتگی برای بررسی اهداف و ارائه گزارش‌ها و داشتن شریک موفقیت.


سخنرانان و میهمانان این ورکشاپ ترانه یلدا معمار و شهرساز و طراح طرح جامع تهران، آیت حسینی از مشاوران بازآفرینی کسب و کار، الهام گرامی زاده و مینا معین‌الدینی هستند.

افتتاحیه این ورکشاپ در روز پنجشنبه، 17ام اسفندماه سال جاری از ساعت 17 در خانه صفوی اصفهان واقع در خیابان خاقانی، حدفاصل خواجه پطروس و وحید، جنب کوچه شماره 31 برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در ورکشاپ نیز می‌توانند به آدرس  https://evnd.co/cAjqv مراجعه کرده و ثبت‌نام نمایند.


 

no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]