پیش ثبت نام الکامپ 22 از پنجم مرداد آغاز می شود

کد خبر : 43626 چهارشنبه 30 تیر 1395 - 18:16:40

پیش ثبت نام بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از روز سه شنبه پنجم مرداد ماه سال جاری آغاز و تا پانزدهم مرداد ماه ادامه خواهد یافت.

به گزارش سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، ناصر علی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای افزود: امسال نیز پیرو تجربه موفق سال گذشته در ثبت نام و برگزاری نمایشگاه الکامپ، سه مرحله پیش ثبت نام، ثبت نام نهایی و جانمایی در نظر گرفته شده است. 
وی با تاکید بر اینکه متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش ثبت نام کنند در اولویت ثبت نام قرار دارند ، افزود: اعضای صنف موضوع پیش ثبت نام را جدی گرفته و در مهلت مقرر اقدام کنند. 
وی افزود: در مرحله پیش ثبت نام اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره نمایشگاه الکامپ در اختیار سازمان به عنوان برگزارکننده قرار می گیرد. با اتکا به این اطلاعات می توانیم برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه ریزی کنیم. 
سعادت با اشاره به اینکه سیاست سازمان در برگزاری الکامپ 22 مشارکت حداکثری و ایجاد فرصت برابر برای آحاد صنف است، افزود: باوجود حضور شرکت های خارجی و پیش بینی استقبال گسترده فعالان فاوا در نمایشگاه امسال در فضای اختصاص یافته به الکامپ هیچ افزایشی نخواهیم داشت. 
وی افزود: بنابراین شرکت ها در مرحله پیش ثبت نام متراژ واقعی و موردنیاز خود را اعلام کنند تا امکان حضور تمام فعالان فاوای کشور در الکامپ بیست و دوم فراهم شود. 
سعادت با اشاره اینکه مجوز برگزاری الکامپ در اقدامی بی سابقه 6 ماه پیش از زمان برگزاری نمایشگاه به سازمان نظام صنفی رایانه ای واگذارشده است، گفت: برگزاری نمایشگاهی باکیفیت و استاندارد نیازمند صرف زمان کافی برای برنامه ریزی مدون و جامع است. 
وی ادامه داد: در همین راستا پس از مرحله پیش ثبت نام، ظرف مدت یک ماه تمامی مراحل ثبت نام و جانمایی را تکمیل می کنیم تا شرکت ها فرصت کافی برای برنامه ریزی برای ارائه آخرین دستاوردها و به نمایش گذاشتن توانمندی های خود در الکامپ بیست و دوم را داشته باشند. 
سعادت افزود: سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز از این فرصت برای تقویت بخش بین الملل نمایشگاه، مذاکره با شرکت های خارجی ، طرح ریزی ایده های جدید و برگزاری همایش ها و سمینارهای جانبی استفاده خواهد کرد. 
متقاضیان حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از پنجم تا پانزدهم مردادماه مهلت دارند از طریق وب سایت Iran-elecomp.com اقدام به پیش ثبت نام کنند. 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]