نخستین پایگاه اطلاعاتی فرهنگی 'شعار سال' رونمایی می شود

کد خبر : 1943 شنبه 25 بهمن 1393 - 08:51:52

نخستین پایگاه اطلاعاتی فرهنگی 'شعار سال' با مضمون شعارهایی که رهبر معظم انقلاب در آغاز هر سال تعیین کرده اند، فردا 26 بهمن ماه در حضور جمعی از مسوولان جهاد دانشگاهی رونمایی و راه اندازی می شود.

به گزارش ایرنا از جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دبیر جشنواره ملی بهار جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اعلام این خبر گفت:درحاشیه جشنواره ملی بهار که هر ساله در زمینه فعالیت های فرهنگی برگزار می شود، از نخستین پایگاه اطلاعاتی شعار سال رونمایی می شود.

زهرا نقی زاده افزود: در این پایگاه به نشانی www.nmdb.ir اطلاعات و محتوای تمام فعالیت های فرهنگی در قالب کتاب، مقاله، نشریه و رسانه با موضوع شعار سال که از سال 1373 از طرف رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده، گردآوری شده است و به عنوان یک بانک اطلاعاتی غنی، در دسترس عموم علاقمندان، پژوهشگران و مورخان قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: این مراسم با حضور دکتر حسین طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر فیض معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، مسوولان فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر حسین بختو رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و برخی مدیران جهاد دانشگاهی برگزار می شود.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]