پرسش از شما پاسخ از ما؛

آیا داروی امام کاظم برای پیشگیری از کرونا تأثیر گذار است؟

کد خبر : 115790 شنبه 10 مهر 1400 - 08:15:26

سیناپرس اصفهان با همکاری پزشکان متخصص به پرسش های پزشکی شما مخاطبان پاسخ می دهد. پرسش خود را مطرح کنید، پاسخ علمی و درستی دریافت کنید.

از بیماری کرونا می ترسم و برای پیشگیری از کرونا به توصیه اطرافیان از داروی امام کاظم استفاده می کنم، آیا این دارو برای پیشگیری از کرونا تاثیرگذار است؟


داروی امام کاظم برای پیشگیری و درمان بیماری کرونا یک دارو گیاهی مناسب در طب سنتی است، اما باید در نظر داشت استفاده از داروی امام کاظم به تنهایی برای پیشگیری از بیماری کرونا تاثیرگذار نیست.

این دارو در کنار رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مثل استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رعایت بهداشت فردی اجتماعی و عدم حضور در اماکن پر جمعیت می تواند تأثیرگذار باشد.

در حالت عادی و جهت پیشگیری از کرونا فرد باید در فاصله 7 الی 10 روز از این دارو استفاده کند، اما اگر جهت درمان از این دارو استفاده می کنید، می توانید هر روز بین یک الی دو مرتبه استفاده کنید، البته نکته مهم در مورد استفاده از داروی امام کاظم این است که نیم ساعت قبل و بعد از استفاده از این دارو نباید چیزی میل کنید و فقط در حد یک الی دو جرعه آب مشکلی ندارد.

*مجید اسدزاده - متخصص طب فیزیکی و دکترای طب سنتی با گرایش تغذیه، مدرس طب سنتی زیر نظر شرکت دانش پژوهان دانشگاه تهران

پرسش های خود را از طریق لینک روبرو بپرسید: jdvsef.ir/porsesh

گزارش: مولود عبداللهی پور

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]