هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته در اصفهان

کد خبر : 115481 پنج شنبه 03 تیر 1400 - 07:51:44

هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته اصفهان از یکم تا چهارم تیرماه با حضور 75 شرکت از استان‌های مختلف کشور در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری سیناپرس اصفهان، هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته اصفهان از یکم تا چهارم تیرماه با حضور 75 شرکت از استان‌های مختلف کشور در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه که به مدت 4 روز برپا است، تولید کنندگان قطعات خودرو حضور دارند، که جدیدترین فعالیت‌ها و به‌ روزترین پتانسیل‌های خود را در معرض بازدید متخصصان، کارشناسان و علاقمندان به این حوزه قرار دهند.

در این نمایشگاه 12 استان حضور دارند و دستاوردها و توانمندی های خود را در 9000 مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش گذاشته اند و از استان های اصفهان، فارس، تهران، البرز، قزوین، خوزستان، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی، بوشهر، همدان و مازندران در نمایشگاه شرکت کرده اند.

گفتنی است؛ این نمایشگاه از یکم تا 4 تیرماه از ساعت 10 تا 19 برای بازدید علاقمندان در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان به نشانی اصفهان کمربندی شرق،روبروی منطقه روشن دشت دایر است.


گزارش: مولود عبداللهی پور

 

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]