فروش تجهیزات صنعتی ایرانی در نمایشگاه‌ فناوری نانوی چین

-فروش-تجهیزات-صنعتی-ایرانی-در-نمایشگاه‌-فناوری-نانوی-چین
کد خبر : 59634
هفت شرکت فناوری نانو از ایران در دو نمایشگاه مرتبط با فناوری نانو در کشور چین حضور یافتند که تجهیزات صنعتی تولید نانوالیاف از سوی شرکت‌های کره جنوبی مالزی و چینی خریداری شد.

به گزارش سیناپرس به نقل از خبرگزاری ایسنا،دو نمایشگاه بین‌المللی در حوزه‌ نانومواد و تصفیه‌ آب و پساب در شهر شانگهای چین برگزار شد که شرکت‌های ایرانی در آنها حضوری فعال داشتند.

در نمایشگاه فناوری نانو شانگهای 2017 (China Shanghai International Nanotechnology Fair 2017) 5 شرکت ایرانی و در نمایشگاه فناوری‌های مرتبط با تصفیه‌ آب و پساب، موسوم به Aquatech نیز 2 شرکت ایرانی حضور داشتند.

تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی تولید نانوالیاف و راه‌اندازی خطوط تولید صنعتی فیلترهای صنعتی و نیروگاهی، انواع پلیمرهای مقاوم در برابر سایش، ضربه، اشعه فرابنفش و خوردگی، محصولات سیلووسپت بخش سلامت از جمله پاک‌کننده‌ زخم و پانسمان‌های کمک‌کننده به ترمیم زخم، فناوری‌های نوین تصفیه‌ آب و پساب، محصولات حوزه‌ نساجی از جمله پوشاک و لباس زیر، لباس‌های بارداری و نوزاد با خواص ضدمیکروبی و ضد امواج، رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی و غشاهای پلیمری از جمله محصولات 5 شرکت ایرانی است که در نمایشگاه نانو شانگهای عرضه شد.

یکی از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات صنعتی تولید نانو الیاف موفق به فروش محصولات خود به شرکت‌هایی از کشورهای مالزی، چین و کره جنوبی شد و رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی مورد توجه یک شرکت بزرگ تولید لوازم خانگی قرار گرفت.