کد خبر : 8783 سه شنبه 12 خرداد 1394 - 13:15:22
سلامت-اندروید-را-چک-کنید

سلامت اندروید را چک کنید

ویروسی شدن لپ تاپ، تبلت یا اسمارت فون ها را می توان یکی از مشکلاتی دانست که کاربران با آن مواجه هستند اما با نصب یک برنامه می توان از سالم بودن اندروید اطمینان حاصل کرد.

 اپلیکیشن های بسیاری تولید و عرضه می شوند اما برخی از آنها از اهمیت ویژه ای برخوردارند و بایستی بر تمامی اسمارت فون و تبلت ها نصب شوند.برنامه CheckMyAndroid به کاربرانش اجازه می دهد تا از سلامتی اسمارت فون های خود اگاه شوند. با استفاده از این اپلیکیشن می توان تمامی سنسورهای یک اسمارت فون را مورد بررسی قرار داد. تبلت ها و گوشی های هوشمند از صفحه نمایش، پردازنده، حافظه، دوربین و ... برخوردارند که مجموعه ای از این سنسورها در کنار یکدیگر به کاربران اجازه می دهد تا از گوشی های هوشمند یا تبلت ها استفاده کنند. اما با نصب این برنامه نه تنها می توان از سلامت اسمارت فون ها اطلاع پیدا کرد بلکه پیکسل های سوخته صفحه نمایش نیز دیده می شوند.

آزمایش و بررسی انواع ماژول های سخت افزاری، برنامه ها و ... را می توان جزو ویژگی های این برنامه دانست. کاربران پس از نصب این برنامه روی اسمارت فون هایشان با منوی اصلی این اپلیکیشن مواجه می شوند که دارای پس زمینه مشکی است و پس از ورود به این قسمت و انتخاب گزینه های متفاوت می توان به بررسی و همینطور آزمایش بخش های مختلف یک اسمارت فون یا تبلت بپردازند.

به گزارش مهر،برای مثال، اگر می خواهید بخش لرزشی گوشی خود را امتحان کنید، می توانید قسمت Vibrate را فعال کرده و به تست و بررسی این قابلیت در گوشی خود بپردازید.

کلید واژه ها: اندروید - سلامت - فناوری اطلاعات -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]