کد خبر : 8779 سه شنبه 12 خرداد 1394 - 13:05:42
همایش-مدیران-فناوری-اطلاعات-مراکز-علمی-کشور-برگزار-می-شود

همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزار می شود

سیناپرس: سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور بیستم خردادماه امسال توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار می شود.

همزمان با سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور، ۱۷ عنوان کارگاه‌ آموزشی در روزهای ۲۰ و ۲۱ خردادماه در دو نوبت در محل آموزش پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات و تالار ایوان شمس که محل برگزاری همایش است، برگزار خواهد شد.تولید اصطلاح‌نامه، درآمدی بر استانداردها، معیارها و اصول نگارش در وب، اينفوگرافيك، كاربردها و تكنیک‌هاي طراحي آن، شیرپوینت، رو‌ش‌هاي نوين ديدار‌ی‌سازی اطلاعات درفناوری اطلاعات، مدیریت منابع علمی با استفاده از نرم افزار مندلی، مجازی‌سازی، جی‌آی‌اس در مراکز اطلاع‌رسانی، تصمیم گیری اخلاقی در حوزه فناوری اطلاعات (Ethical Decision Making in IT)، کاربرد فناوری اطلاعات در روش تحقیق و استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری مبتنی بر وب برای ارتقای فرآیندهای آموزشی از جمله عناوین این کارگاهها است.

همچنین کارگاه هایی با موضوع فراتحلیل با CMA۲ ، پياده سازی و راه اندازی سامانه هوش سازمانی در محيط دانشگاهی، پژوهش به قصد ثروت‌آفرینی، امنیت و جلوگیری از نفوذ به شبکه های کامپیوتری و وب سایت ها و راهکارهای عملی استقرار نظام مدیریت دانش از دیگر عناوین کارگاههای آموزشی مدنظر است.

شرکت کنندگان در همایش از ۳۰ درصد تخفیف ثبت‌نام در کارگاه‌ها برخوردار می‌شوند. براي كسب اطلاعات بيشتر از نحوه ثبت‌نام در كارگاه‌ها و آشنایی با محورهای هر یک از دوره‌های آموزشی، وب‌سايت همايش مديران فناوري اطلاعات مراكز علمي كشور در دسترس قرار گرفته است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها