کد خبر : 7198 یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 21:47:23
بیش-از-هزار-عنوان-کتاب-جهاد-دانشگاهی-عرضه-می-شود

بیش از هزار عنوان کتاب جهاد دانشگاهی عرضه می شود

بیش از هزار عنوان کتاب واحدهای انتشاراتی جهاد دانشگاهی در سراسر کشور در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود.

به گزارش ایرنا از سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این کتاب ها در موضوع های مختلف علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی، هنر و معماری منتشر شده اند.

در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واحدهای جهاد دانشگاهی از جمله واحد اصفهان، صنعتی اصفهان، ارومیه، تهران، علامه طباطبایی، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و پژوهشکده رویان حضور دارند.

سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و جهاد دانشگاهی اصفهان و صنعتی اصفهان، ارومیه و پژوهشکده رویان 330 عنوان، مشهد 230عنوان، امیرکبیر 199 عنوان، تهران و علامه طباطبایی 300 عنوان کتاب را در سالن A 17 در غرفه های 313، 314 ، 315 ،316 و 317 به مخاطبان عرضه می کنند. 

از جمله فعالیت های سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی معرفی و عرضه تولیدات مکتوب جهاد دانشگاهی در عرصه های نمایشگاهی به ویژه نمایشگاه های بین المللی است.

بر این اساس همه ساله در نمایشگاه بین المللی کتاب، واحدهای جهاد دانشگاهی در سالن ناشران دانشگاهی و در غرفه های مستقل به عرضه کتاب های خود اقدام می کنند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 16 تا 26 اردیبهشت در مصلای امام خمینی (ره) برپا می باشد. 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]