کد خبر : 7103 شنبه 19 اردیبهشت 1394 - 14:52:15
یازدهمین-جشنواره-فن-آفرینی-شیخ-بهایی-گشایش-یافت+گزارش-تصویری

یازدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی گشایش یافت+گزارش تصویری

سیناپرس: یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با حضور وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و ارتباطات و فناوری اطلاعات، روسای پارک های علم و فناوری و فعالان عرصه فن آفرینی کشور در دانشگاه شهید بهشتی گشایش یافت.

یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی روز شنبه در فضایی به وسعت هزار و 500 متر مربع و در قالب 50 غرفه نمایشگاهی آغاز به کار کرده و تا روز دوشنبه 21 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.این جشنواره که همه ساله به همت رئیس شهرک علمی، صنعتی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود امسال در تهران و در دو بخش مسابقه ای و غیرمسابقه ای و با هدف کامل کردن چرخه تبدیل دانش به ثروت تدارک یافته است. بخش مسابقه ای جشنواره شیخ بهایی به رقابت شرکت کنندگان در سه حوزه فن آفرینان، طراحان کسب و کار و سرمایه گذاران کارآفرینی اختصاص یافته است.از مجموع 250 شرکت حاضر در رقابت های بخش فن آفرینی، 25 شرکت پس از داوری های ابتدایی به مرحله نهایی مسابقه راه یافته اند و در بخش طراحان کسب و کار نیز از مجموع 100 طرح ارسالی از تمام استان های کشور، 16 طرح نامزد مرحله نهایی این جشنواره شدند.

در این دوره از جشنواره شیخ بهایی نخستین المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی در سطح دانشگاههای کشور نیز برگزار می شود که در این المپیاد 200 طرح دانشجویی از تمام استان های کشور شرکت کرده بودند که 10 طرح نامزد شرکت در مرحله نهایی شدند.

عکس ها : میثم ارجمندنیا

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]