کد خبر : 63786 سه شنبه 21 مرداد 1399 - 08:40:39
برگزاری-وبینار-آموزشی-تخصصی-کارآفرینی-پروری-معلمان

برگزاری وبینار آموزشی تخصصی کارآفرینی پروری معلمان

وبینار آموزشی تخصصی کارآفرینی پروری معلمان از مردادماه جاری به صورت مجازی در سایت توان هفت در حال برگزاری است.

مدیر خانه جوان با اعلام این خبر، اظهار کرد: اولین دوره جامع کارآفرینی پروری معلمان در کشور با هدف تربیت مربی در عرصه شیوه های آموزشی نوین و کارآفرین پروری به همت تیم تخصصی خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در پروژه توان هفت آغاز به کار کرد.

فاطمه اکبرزاده اظهار کرد: این دوره شامل ۵۰ ساعت آموزشی در تطبیق پودمان سرفصل های کارآفرینی در هنرستان ها و دبیرستان ها بوده که توسط تیم های کارشناسی این حوزه از جمله موسسات و انجمن های  کارآفرینی، اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و تیم خانه جوان تدوین شده است.

وی با بیان اینکه محتواهای ارائه شده در این دوره با استانداردهای کشوری مطابقت دارد، افزود: این دوره شامل عناوین مهم، به روز، کاربردی و عملیاتی در حوزه های تیم سازی به واسطه الگوهای رفتارشناسی، کارآفرینی اجتماعی، شیوه های جذب منابع مالی در مدارس، آشنایی با پس انداز اجتماعی و مالی برای کودکان و نوجوانان، آشنایی با شیوه های آموزش مشارکتی در مدارس طراحی شده است.

مدیر خانه جوان با بیان اینکه این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود، ادامه داد: فایل های این دوره ثبت و ضبط شده و در سایت توان هفت ویژه معلمینی که در دوره شرکت کرده اند و افرادی که فرصت حضور در طرح را نداشتند، ارائه می شود.

به گزارش ایسنا، اکبرزاده با بیان اینکه دو هزار معلم کارآفرینی در دبیرستان ها و هنرستان های استان اصفهان تدریس دارند، ادامه داد: مخاطبین این دوره در مرحله اول ۱۰۰ نفر از معلمان کارآفرینی در مدارس استان اصفهان هستند که توسط اداره کل آموزش و پرورش این استان به عنوان سرشاخه های منطقه بر مبنای علاقه مندی و میزان انگیزه آن ها گزینش شده و پس از انجام آزمون های مختلف رفتارشناسی و هوش هیجانی افرادی که قابلیت های لازم را برای اشاعه و ترویج این دوره داشتند، انتخاب شدند.

وی بیان کرد: پس از برگزاری دوره، آزمون هایی توسط ارزیابان و اساتید دوره انجام می شود تا نقاط قوت و ضعف دوره از منظر معلمان مشخص شود و در دوره های بعدی سطح کیفی دوره ها افزایش پیدا کند و دوره های تکمیلی و پیشرفته بر مبنای دوره مقدماتی طراحی شود.

علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت TAVAN۷.IR مراجعه کرده و یا برای هماهنگی با شماره ۰۳۱۳۴۴۵۱۱۳۱ تماس حاصل کنند.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: وبینار - آموزش جوان - معلمان - کارافرینی -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]