کد خبر : 63754 چهارشنبه 25 تیر 1399 - 10:56:40
دانشگاه-اصفهان-پژوهشگر-پسادکتری-می‌پذیرد

دانشگاه اصفهان پژوهشگر پسادکتری می‌پذیرد

مدیر امور پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: دانشگاه اصفهان از میان دانش‌آموختگان مقطع دکتری داخل یا خارج از کشور که علاقه‌مند به گذراندن دوره‌های پسادکتری برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ باشند، پژوهشگر پسادکتری می‌پذیرد.

مهدی مومنی  اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌تواند با مطالعه موضوعات بر روی سایت اینترنتی دانشگاه اصفهان نسبت به ارسال مدارک خواسته شده اقدام کنند.

وی افزود: دوره پسادکتری از مهر ۹۹ تا پایان شهریور ۱۴۰۰ است که آخرین مهلت ارسال مدارک برای شرکت در این دوره، دهم مرداد امسال اعلام شده است.

مدیر امور پژوهشی دانشگاه اصفهان تاکید کرد: پژوهشگران پسادکتری این دوره در دانشگاه اصفهان می‌توانند در صورت تمایل به تمدید دوره در صورت اتمام تعهدات تا پایان شهریور ۹۹، در این فراخوان شرکت کنند.

مومنی با بیان اینکه زمان مجاز سپری شده از تاریخ دانش آموختگی دکتری حداکثر ۲ سال است، اضافه کرد: اطلاعات بیشتر این موضوع، در سایت دانشگاه اصفهان به آدرس www.ui.ac.ir قابل دسترس است.

دوره تحقیقاتی پسادکتری یا پست دکترا یا فوق دکترا به دوره‌ای از تحقیقات آکادمیک گفته می‌شود که محققان بعد از به پایان رساندن تحصیلات و کسب مدرک دکترا یا اعلی درجه علمی (مدرک نهایی) سپری می‌کنند. هدف دوره‌های پسادکتری هرچه عمیق‌تر شدن تخصص و دانش و کسب مهارت‌های لازم تحقیقاتی در موضوعی خاص است. ارائه دوره‌های پسادکتری معمولاً به عنوان بخشی از وظایف یک مؤسسه دانشگاهی یا تحقیقاتی شمرده شده و همچنین توقع می‌رود که به تولید و چاپ محتوای علمی منجر شود. 

منبع: ایسنا

کلید واژه ها: پسادکترا - آزمون - دانشگاه اصفهان -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط