کد خبر : 63654 پنج شنبه 11 اردیبهشت 1399 - 10:02:31
هوماک-به-کمک-آبیاری-بهتر-گل‌ها-و-گیاهان-می‌آید-

هوماک به کمک آبیاری بهتر گل‌ها و گیاهان می‌آید

شرکت آرکا فنون، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، موفق به طراحی سیستم‌های هوشمند هوماک برای نظارت و کنترل آبیاری گل‌ها و گیاهان شد.
به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مراقبت از محیط‌های کشت، گل‌ها و گیاهان، نگرانی قشر وسیعی از فعالان حوزه‌های کشاورزی و گلخانه داران، صاحبان باغ‌ها و ویلاهای برون شهری است.

صاحبان این مجموعه‌ها می‌توانند از خانه‌ی خود و از طریق اپلیکیشن اختصاصی هوماک بر روی تلفن همراه، آبیاری گل‌ها و گیاهان و یا شرایط مطلوب محیطی گلخانه خود (نظیر کنترل دما و رطوبت و ...) را به صورت کنترل از راه دور (بدون محدودیت فاصله مکانی) نظارت و کنترل کنند.

تیم اجرایی هوماک در چهار مرحله بررسی محل مورد نظر جهت بهره گیری از سیستم‌های هوشمند هوماک، بررسی راه حل‌های مطلوب بر اساس دانش و تجربه کارشناسان فنی، متناسب با نوع نیاز و بر طبق شرایط محیطی مختلف، شناسایی پکیج مورد نیاز شناسایی و نصب و راه اندازی آن و ارائه ۱۰ ساله خدمات تعمیر و نگهداری، اقدام به ارائه محصول خود می‌کنند.

همچنین آمادگی را دارد که در این دوره پس از دریافت سفارش محصول از مشتریان در حداقل زمان ممکن پکیج‌های آبیاری و اقلیم هوشمند خود را در محل مورد نظر مشتری، به صورت رایگان نصب و راه اندازی کند.

وب سایت شرکت آرکا فنون (با برند هوماک) جهت بررسی تخصصی و ثبت سفارش: www.Homake.ir در دسترس است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]