کد خبر : 63614 دوشنبه 01 اردیبهشت 1399 - 17:27:58
برگزاری-رویداد-کارآفرینی-سلامت-به-صورت-مجازی

در دانشگاه شهرضا اجرا می‌شود؛

برگزاری رویداد کارآفرینی سلامت به صورت مجازی

رویداد کارآفرینی سلامت الکترونیک به صورت مجازی و از طریق ویدئوکنفرانس در ۱۰ محور مرتبط با سلامت به همت مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا برگزار می‌شود.

این رویداد مهم نوآورانه و کارآفرینانه با محوریت فناوری اطلاعات در حوزه سلامت است که با توجه به رسالت توسعه خدمات سلامت، در بستر فضای مجازی و تکنولوژی های نوین به صورت مجازی و در قالب ویدیو کنفرانس برگزار خواهد شد.

صاحبان ایده و افراد علاقه مند به ایده پردازی از سراسر کشور قادر به شرکت در این رویداد هستند و می توانند فرم ثبت ایده را از طریق وب سایت دانشگاه www.iaush.ac.ir دانلود کرده و فرم تکمیل شده را تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت به آدرس پست الکترونیکی Roshd@iaush.ac.ir  ارسال کنند. 

به گزارش ایسنا، داوران رویداد پس از بررسی ایده ها در دوره اول ایده های فناورانه را انتخاب می کنند و از طریق برگزاری جلسه داوری به صورت ویدیو کنفرانس  در تاریخ ۱۲ خرداد، ایده پردازان به مدت ۱۰ دقیقه به بیان ایده خود می پردازند. پس از داوری نهایی ایده های برتر انتخاب شده و جهت تجاری سازی مورد حمایت مرکز رشد قرار خواهند گرفت.

محورهای استارتاپ سلامت الکترونیک، شامل سلامت و سبک زندگی، مراقبت و توان بخشی، تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، سامانه و سیستم های هوشمند و سلامت، سلامت و تغذیه، فن آوری اطلاعات و ارتباطات در سلامت، آموزش و تجهیزات آموزشی در سلامت، طب مکمل و سنتی، ابزارهای پیشگیری دیجیتال در حوزه سلامت روان و سواد سلامت روان و خودمراقبتی است.

انتهای پیام

کلید واژه ها: شهرضا - کرونا - سلامت - مجازی -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]