کد خبر : 63470 شنبه 24 اسفند 1398 - 14:08:43
تولید-مواد-ضدعفونی‌کننده-دست-و-سطوح-در-دانشگاه-آزاد-اسلامی-شهرضا

تولید مواد ضدعفونی‌کننده دست و سطوح در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا

سیناپرس: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا از تولید مواد ضدعفونی‌کننده دست و سطوح در این واحد دانشگاهی براساس آخرین دستاوردهای مقالات علمی و بین‌المللی برای مقابله با کرونا خبر داد.

عبدالرضا باقی، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا همزمان با آغاز مبارزه ملی با ویروس کرونا، با استفاده از توان علمی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان خود، اقدام به تولید مواد ضدعفونی‌کننده دست و سطوح بر اساس آخرین دستاوردهای مقالات علمی و بین‌المللی کرده است.

وی اضافه کرد: شرکت دانش‌بنیان شیمی فن‌آوران سپاهان واحد شهرضا در راستای همگامی و همراهی برای مقابله با این ویروس و برای پیشبرد اهداف عالی دانشگاه با حمایت مالی بسیج استان اصفهان و همکاری بسیج دانشجویی اقدام به تولید این مواد با کیفیت استاندارد و علمی کرده که توسط بسیج استان اصفهان این مواد ضدعفونی‌کننده در مناطق و محله‌های محروم استان اصفهان به صورت رایگان توزیع شده است.

به گزارش سیناپرس و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا، تصریح کرد: حدود یک‌هزار بطری ضدعفونی‌کننده دست نیز بین کارکنان واحد شهرضا و ادارات متقاضی شهرستان توزیع شد.

باقی تصریح کرد: اگر موادی که پایه ساخت ضدعفونی‌های مورد نیاز امروز جامعه است در اختیار واحد شهرضا قرار گیرد، بسترها و ظرفیت های تولید کاملاً فراهم است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط