کد خبر : 63311 پنج شنبه 24 بهمن 1398 - 08:39:42
برگزاری-استارتاپ-ایده‌های-جدید-کاندیداها-برای-اولین-بار

برگزاری استارتاپ ایده‌های جدید کاندیداها برای اولین بار

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان: در بسیج اساتید یک استارتاپ انتخاباتی برای اولین بار در کشور برگزار کردیم تا کاندیداهای که ایده‌های جدید دارند مطرح کنند

محمدباقری در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس وصیت‌نامه سیاسی امام خمینی (ره) تأکید بر شرکت در انتخابات یک محور است و در انتخابات اساتید و نخبگان چند نقش اصلی دارند.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ادامه داد:  رهبر معظم انقلاب تأکید کردند که دانشگاه محل تربیت قوه عاقله کشور است و آینده کشور از دانشگاه بیرون می‌آید و وظیفه دانشگاه در انتخابات پررنگ و مهم است.

وی با اشاره به وظایف اساتید و نخبگان در شناسایی دشمن به دانشجویان و عموم مردم، افزود: دو نقش اساتید دانشگاهی در انتخابات، تبیین شرایط موجود برای دانشجویان و مردم است که باید شرایط داخلی و خارجی را برای مردم و دانشجویان تبیین و بررسی کنیم.

باقری با بیان اینکه انتخابات پیش رو به‌طور ویژه روی داخل و خارج بسیار نقش مهمی دارد، گفت: تبیین شرایط و وضعیت موجود کار اساتید و نخبگان دانشگاهی است مثلاً نقش امریکا را در اتفاقات اخیر، شهادت حاج قاسم و اغتشاشات به‌طور کامل بازگو کنند تا به مردم و دانشجویان بفهمانیم فکر امریکا چیست و بخش دوم، تبیین جایگاه انتخابات است که وظیفه اصلی دانشگاه است.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه اساس حل همه مشکلات انتخابات است، خاطرنشان کرد: هدف ما این است که مردم در انتخابات حضور حداکثر داشته باشند و اگر انتخابات به‌درستی و محکمی انجام شود همه مشکلات به‌تدریج حل می‌شود.

وی با اشاره به وظایف اساتید و نخبگان در عرصه انتخابات، گفت: وظیفه استاد و نخبگان به‌عنوان فرمانده جنگ این است که صحنه را مدیریت کنند و درست انتخاب کردن و معیارهای یک نماینده خوب و انقلابی را به مردم آموزش دهد.

باقری با اشاره به شکست دشمن در کم‌رنگ نشان دادن راهپیمایی 22 بهمن، افزود: دشمن با تمام قدرت بر روی راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن برنامه‌ریزی کرد تا آن را کم‌رنگ جلوه دهد ولی مردم مانند سال‌های گذشته درصحنه حضور داشتند و یکی از بهترین راهپیمایی‌ها 22 بهمن چندساله اخیر به‌واسطه خون سردار شهید قاسم سلیمانی را داشته‌ایم.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه انتخابات در جمهوری اسلامی یک انتخابات سالم است، عنوان کرد: نگاه به انتخابات به معنی واقعی یک نگاه مردم‌سالاری دینی و ویژه‌ای است و نقش اساتید و نخبگان فقط مربوط به دانشگاه نیست بلکه در مسائل اجتماعی نقش ویژه‌ای دارند و این‌یک واقعیت است که انتخابات ایران جز سالم‌ترین انتخابات است.

وی ادامه داد: دشمن تلاش خود را می‌کند تا دانشجو را از صحنه انتخابات دور کند، ناامیدی را در مردم رخنه کند و انتخابات را بد جلوه دهد و این‌ها همه تلاش‌های بی‌نتیجه دشمن است و ما نباید در بحث انتخابات مردم را دل سرد کنیم و از ورود کارهای جدید و ایده‌های جدید استفاده کنیم.

باقری گفت: ایده‌های جدید کاندیداها می‌تواند مسیر را تغییر دهد و مجلسی کارآمد تشکیل دهند اگر همه کاندیداها این فکر جدید را داشته باشد، قطعاً می‌توان تغییرات ویژه‌ای را برای کشور داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه این انتخابات اولین انتخابات بعد از بیانیه گام دوم انقلاب است، افزود: مردم باید خیلی دقیق و با ایده‌های جدید نماینده خود را بررسی کنند و انتخاب خوبی را رقم بزنند.

وی در پایان گفت: در بسیج اساتید یک استارتاپ انتخاباتی برگزار کردیم تا کاندیداهای که ایده‌های جدید دارند  ایده‌های خود را مطرح کنند، این ایده‌ها می‌تواند یک کار جدید باشد و برای اولین بار این استارتاپ در کشور برگزارشده تا در کمک به عملکرد نمایندگان مؤثر باشد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]