کد خبر : 63223 شنبه 05 بهمن 1398 - 15:32:49
حوادث-مهم-اخیر-نشانه‌های-سربرآوردن-پدیده‌ای-تاریخ‌ساز-است

رهبر معظم انقلاب:

حوادث مهم اخیر نشانه‌های سربرآوردن پدیده‌ای تاریخ‌ساز است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه وچهارمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، حوادث مهم اخیر را نشانه‌های سربرآوردن پدیده‌ای تاریخ‌ساز برشمردند و تأکید کردند: گام دوم انقلاب اسلامی باید بتواند این پدیده را به کمال برساند.

به گزارش سیناپرس به نقل از پایگاه حفظ نشر و آثار حضرت آیت الله خامنه ای، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح امروز حجت‌الاسلام جواد اژه‌ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان در اروپا آن را در وین قرائت کرد، به این شرح است:

جوانان عزیز اتحادیه انجمن های اسلامی

امسال نشست شما در میانه‌ حوادث مهمی برگزار میشود که هر یک از جهتی نشانه‌ عظمت و اعتبار ایران اسلامی و ملت انقلابی آن است. شهادت ها، قدرت‌ نمائی های نظامی، حضور بی‌نظیر مردمی، روحیه‌ی قوی و عزم راسخ جوانان، در کنار هزاران مجموعه‌ فعال در عرصه‌ی دانش و فناوری، و نیز رویکرد دینی و معنوی در بخش عظیمی از جوانان سراسر کشور، همه از سر بر آوردن یک پدیده‌ی یکتا در جهان امروز خبر می‌دهد. پدیده‌ای که می‌تواند در آینده‌ تاریخ تأثیرات عمیق و تعیین‌ کننده بگذارد.

گام دوم انقلاب اسلامی باید بتواند به حول و قوه‌ الهی این پدیده را به کمال برساند و به ثمر بنشاند.

چشم امید و انتظار در این پویش حیاتی به جوانان دانشمند و فرزانه و با ایمان است و شما می‌توانید در شمار این برگزیدگان تاریخ‌ساز باشید.

به امید موفقیتهای بزرگ شما عزیزان

والسلام علیکم ورحمة الله

سیّد علی خامنه ای  

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها