کد خبر : 63128 سه شنبه 17 دی 1398 - 10:57:36
کسب-رتبه-ممتاز-در-پنجمین-جشنواره-صنعت-آبکاری(جایزه-پرفسور-کنعانی)

توسط کتاب منتشر شده در جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان:

کسب رتبه ممتاز در پنجمین جشنواره صنعت آبکاری(جایزه پرفسور کنعانی)

سیناپرس: مدیر انتشارات جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان از کسب رتبه چهارم توسط کتاب راهنمای آبکاری الکترولس منتشر شده توسط جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان در پنجمین جشنواره صنعت آبکاری(جایزه پرفسور کنعانی) خبر داد.

رضا زمانی زاده در گفت وگو با خبرنگارسیناپرس اصفهان، پیرامون کسب رتبه ممتاز در پنجمین جشنواره صنعت آبکاری اظهار کرد: کتاب راهنمای آبکاری الکترولس در محیط آزمایشگاه به صورت توسط دکتر پدرام وردی تالیف و گردآوری و توسط جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به چاپ رسید.

وی بیان کرد: کتاب مذکور در قالب 8 فصل و 356 صفحه به صورت تصاویر رنگی حاوی انواع اطلاعات کاربردی وعملی در حوزه آبکاری الکترولس برای دانشجویان، محققان و علاقه مندان به پاپ رسیده است.

زمانی عنوان کرد: مواردی همچون معرفی انواع روش های آبکاری، اصول فرآیند آبکاری الکترولس، معرفی پوشش‌های نانو کامپوزیتی، احاطه‌کننده پودر، هیبریدی و تغییر شیب گرادیانی خواص، تجهیزات و مواد شیمیایی مورد نیاز این نوع آبکاری، پیش عملیات‌های مورد نیاز زیرلایه‌های خاص و حساس مثل منیزیم و آلومینیوم وفولاد زنگ نزن، آنالیزهای متداول پوشش و نحوه گزارش آنها در پایان نامه، نحوه ساخت حمام‌ها و تیتراسیون مواد مصرفی، تنها بخشی از اطلاعات ارائه شده در کتاب است.

مدیر انتشارات جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان افزود: این کتاب به گونه ای نگارش شده که افراد علاقه مند به این حوزه آبکاری را به خوبی از مراحل اولیه انجام پوشش‌دهی تا تحلیل نتایج هدایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد:  این کتاب در پنجمین جشنواره بزرگ آبکاری جایزه پروفسور کنعانی که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است و در تهران برگزار شد، در میان انواع کتاب ، مقالات و طرح های ارائه شده به جشنواره، بعنوان تنها کتاب راه یافته به شش رتبه نهایی انتخاب و رتبه چهارم را به خود اختصاص داد.

خبرنگار: سیدامیر حسین ابطحی

no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]