کد خبر : 63037 شنبه 30 آذر 1398 - 18:38:36
درخشش-دانشگاه-آزاد-نجف‌آباد-در-جشنواره-فرهیختگان

درخشش دانشگاه آزاد نجف‌آباد در جشنواره فرهیختگان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد از انتخاب این دانشگاه به عنوان برترین واحد دانشگاهی کشور در هفتمین جشنواره فرهیختگان خبر داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در این باره گفت: واحد نجف آباد با کسب ۹ عنوان برتر در ۹ بخش جشنواره فرهیختگان، ضمن کسب بیشترین رتبه برتر، به عنوان برترین واحد دانشگاهی کشور معرفی  شد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد، امیررضا نقش تصریح کرد: کسب عنوان واحد برتر در تداوم فعالیت‌های پژوهشی و فناوری در هفتمین جشنواره فرهیختگان توسط دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در حالی رخ داد که این واحد دانشگاهی، پیش از این و در سال ۱۳۹۶ هم به عنوان واحد برتر شناخته شده بود اما امسال علاوه بر انتخاب به عنوان واحد پژوهشی برتر، موفق شد بیشترین امتیاز را نیز با توجه به تعداد برگزیدگان، بین واحدهای برتر به خود اختصاص داده و رتبه اول را از نظر امتیاز کسب کند.

وی افزود: در مراسم پایانی جشنواره از مسعود افرند (پژوهشگر برتر فنی و مهندسی)، احمدرضا همت (کتاب برتر حوزه علوم پزشکی)، مریم مقیمیان (مرکز تحقیقات برتر در حوزه علوم پزشکی)، مرتضی به‌نام (در دو بخش اختراع برتر دانشجویی و پایان نامه برتر گروه فنی و مهندسی)، شهین شفیعی (پایان نامه برتر گروه علوم پایه)، زهراحبیب الهی (مدیر برتردبیرستان دوره دوم سما) و عرشیا عرب (اختراع دانش آموزی برتردانش آموزان سما) تقدیر شد.

 از چهارصد و ۳۵ اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره فرهیختگان از ۲۲ استان و ۳۷ واحد دانشگاهی، استان اصفهان با پانزده، استان یزد با هشت، استان تهران با هفت، استان قزوین با شش و استان آذربایجان شرقی با پنج اثر برگزیده رتبه های اول تا پنجم را کسب کردند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]