کد خبر : 63031 پنج شنبه 28 آذر 1398 - 17:36:30
ارائه-راهکارهای-فناورانه-صنعت-نساجی-در-یک-رویداد-استارتاپی

ارائه راهکارهای فناورانه صنعت نساجی در یک رویداد استارتاپی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان گفت: «رویداد استارتاپی ارائه راهکارهای نوآورانه و فناورانه در صنعت نساجی اصفهان» با تمرکز بر حوزه رنگرزی، تکمیل، آب و تصفیه پساب به معرفی ایده های نوین در حوزه صنعت نساجی پرداخت.

سید مسعود حسینی  اظهار کرد: در این برنامه، صنعتگران حوزه نساجی، ایده پردازان، نخبگان و اساتید دانشگاه و جمعی از مدیران اجرایی استان اصفهان برگزار شد، ۱۰ راهکار فناورانه و نوآورانه صنعت نساجی ارائه و در پایان سه ایده برتر انتخاب و معرفی شدند.

وی محورهای این برنامه را معرفی چالش‌های صنعت نساجی امروز و نیاز به رفع آنها با فناوری‌های نو، اهمیت استارتاپ‌ها در فضای کسب‌وکار امروز و معرفی برنامه‌ها و حمایت‌های معاونت صنایع کوچک شهرک های صنعتی اصفهان از استارت‌ اپ ها اعلام کرد.

 معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان تصریح کرد: تیم ها ضمن بازدید از ۲ واحد بزرگ‌نساجی استان اصفهان از نزدیک با چالش‌های این واحدها آشنا شده و ۱۶ ایده ارائه کرده بودند که از این میان ۱۰ ایده برای ارائه در روز همایش انتخاب شد.

حسینی دستاورد این همایش را امضای تفاهم نامه همکاری میان تیم های استارت اپی و صنعتگران دانست و گفت: صنعتگران حاضر در رویداد، در لحظه ارائه تیم‌ها پیشنهاد همکاری و عقد تفاهم‌نامه همکاری با ایده‌های برتر را ارائه کرده و هشت تفاهم‌نامه همکاری بین تیم‌های استارت‌ اپی و صنعتگران حاضر در رویداد منعقد شد.

وی، تصریح کرد: ایده "طراحی و ساخت سامانه ای ترکیبی برای آماده سازی و بهبود عملکرد منسوجات و مواد پلیمری با استفاده از پلاسما اتمسفری"، ایده  "البسه محافظ در برابر امواج الکترومغناطیس" و ایده "ارتقاء کیفی و بهبودرنگ پذیری منسوجات پلی استری با استفاده از آیروژل" به عنوان سه ایده برتر انتخاب و معرفی شدند.

منبع: ایسنا

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها