کد خبر : 62975 یکشنبه 17 آذر 1398 - 12:17:55
پنجمین-نمایشگاه-اشتغال-و-توسعه-کار-آفرینی-در-اصفهان-برگزار-می-شود

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اصفهان خبر داد:

پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کار آفرینی در اصفهان برگزار می شود

سیناپرس: غلامرضا کرباسی از برگزاری پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کار آفرینی در اصفهان با حضور فعال دفتر کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اصفهان خبر داد.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان در گفت وگو با خبرنگار سیناپرس اصفهان، اظهار کرد: نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی به منظور همراستایی با سیاست های توسعه اشتغال در کشور برای پنجمین سال متوالی برگزار می شود.
کرباسی با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف معرفی و آشنایی با توانمندی ها و دستاوردهای دانشجویان، کارمندان و کارآفرینان و توسعه کارآفرینی در میان دانشجویان و دانش آموختگان توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان برگزار می شود، گفت:غرفه¬داران این نمایشگاه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان هستند.
وی افزود: در این نمایشگاه حدودا 50 طرح نوآورانه در 14 غرفه در زمینه برق صنعتی، الکترونیک، ابزاردقیق، تراش و ریخته گری، فناوری اطلاعات، عکاسی و گرافیک و طراحی لباس به نمایش گذاشته خواهد شد.
سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی  اصفهان  تصریح کرد: دفتر کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اصفهان با سه طرح شاخص نخست دستگاه جوجه کشی اتوماتیک؛ دوم سامانه و بانک اطلاعاتی ثبت ایده های کارآفرینانه و سوم سایت و اپلیکیشن صنایع غذایی سنت در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.
کرباسی اذعان کرد: برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی رایگان در حوزه کسب و کار و کارآفرینی در حاشیه نمایشگاه از دیگر نقاط قوت آن است.
وی ادامه داد:  دفتر کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اصفهان با برگزاری سه برنامه کارگاه آموزش خلاقیت با شن و ماسه، دوم سمینار آموزشی رهبری موفق کسب و کار و در آخر سمینار و کارگاه آموزشی ارز دیجیتال ، حضور فعال خواهد داشت.
سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی  اصفهان در پایان عنوان کرد: امید است که این نمایشگاه یک پل ارتباطی قوی میان دانشجویان  با مسئولین و مدیران استان باشد.
گفتنی است زمان برگزاری نمایشگاه 19 الی 22 آذرماه ساعت 11 الی 18 در محل سیتی سنتر، طبقه همکف، راهرو بین الملل، آتریوم مرکزی خواهد بود.

no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط