کد خبر : 62890 شنبه 02 آذر 1398 - 17:03:03
تماشای-برنامه‌های-تلویزیون-بدون-اینترنت

توسط محققان اصفهانی انجام شد؛

تماشای برنامه‌های تلویزیون بدون اینترنت

محققان یک شرکت دانش بنیان اصفهانی موفق به طراحی و تولید یک سامانه برای مشاهده شبکه‌های تلویزیون مدیریت شده در بستر شبکه بدون نیاز به اینترنت شدند.

مدیر­ عامل یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان  اظهار کرد: نمایشگاه اتوکام فرصتی مناسب برای ارائه محصولات شرکتهای دانش بنیان است که نمایشگاه امسال در محیط استارتاپ ها و دانش‌­بنیان­‌ها در فضایی مناسب برگزار شد.

آریان ستوده افزود: نرم افزار اکوسیستم کاریابی آنلاین، پخش کننده تلویزیون همراه با کنداکتور و دیجیتال ساینج درون سازمانی، سامانه رزرو ورزشی، سامانه تلوزیون تحت شبکه (IPTV ) و بسترهای مخابراتی و سرویس پیامکی از جمله محصولات این شرکت هستند.

وی گفت:  IPTV، شبکه های تلویزیونی را در بستر شبکه داخلی سازمان پخش می­‌کند و کاربران با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه یا رایانه شخصی بدون نیاز به اینترنت به شبکه تلویزیونی دسترسی پیدا می کنند و یا می توانند محتوای داخل سازمان را ببینند.

وی پرفروش­ترین محصول شرکت را تلنتیون یا IPTV نام برد و در مورد مزایای این سامانه، تصریح کرد: IPTV به تعداد کاربر وابسته نیست، هزینه تمام شده آن بسیار پایین است و به اینترنت نیازی ندارد. این سامانه راه حلی هوشمندانه بر پایه دانش داخلی برای مشاهده شبکه های تلویزیونی مدیریت شده بر بستر شبکه در مجموعه هایی مانند دانشگاه، هتل، اداره، مجتمع مسکونی، پایانه حمل و نقل، قطار و اماکن عمومی کاربرد دارد تا با کمترین هزینه و بدون نیاز به اینترنت است.

مدیرعامل شرکت پیشرو اندیشه پرداز سی پل ادامه داد: محصول دیگر، سامانه کاریابی الکترونیکی به نام "سی­کار" است. این سامانه هم برای افراد متقاضی کار و هم کارفرمایان زمینه استفاده را فراهم می‌آورد.

وی با بیان اینکه این سامانه بورس بازار کار است، خاطرنشان کرد: این سامانه با نیازسنجی و بهبود سرویس های مورد نیاز با ایجاد محیط تعاملی و پویا موجب بهبود عملکرد فرایند کاریابی می شود. به کمک این سامانه بازدهی سیستم کاریابی به حداکثر می رسد.

ستوده اعلام کرد: یکی دیگر از پروژه­های این شرکت دانش بنیان که هنوز به مرحله پیاده سازی تجاری نرسیده است، بحث خدمات دیجیتالی شبکه­های ۵G است که تا دو­ یا سه ماه آینده تجاری سازی می شود.

شرکت پیشرو اندیشه پرداز سی پل یکی از شرکت‌های مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان است که از سال ۹۵ در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات فعالیت دارد. این شرکت سومین عضو ایران در اتحادیه مخابرات اقیانوسیه است و با شرکت هوآوی و چند شرکت­ بین­ المللی همکاری­‌هایی در زمینه تکنولوژی داشته است.

منبع: ایسنا

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط