کد خبر : 62646 دوشنبه 11 شهریور 1398 - 19:18:48
-21شرکت-دانش-بنیان-و-فناور-در-رفع-18-نیاز-فناوری-شهرداری-اصفهان-درگیر-می-شوند

در نشست مواجهه نیازهای فناورانه محقق شد

21شرکت دانش بنیان و فناور در رفع 18 نیاز فناوری شهرداری اصفهان درگیر می شوند

نشست مواجهه نیازهای فناوری شهرداری اصفهان و ارائه توانمندی شرکتهای دانش بنیان با همت مدیریت پژوهش، خلاقیت و فناوری های نوین و معاونت عمران شهرداری اصفهان با همکاری فن بازار و شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان برگزار شد.

نشست مواجهه نیازهای فناوری شهرداری اصفهان و ارائه توانمندی شرکتهای دانش بنیان، در محل سالن اجلاس سران(مرکز همایش های بین المللی حضرت امام خامنه ای) به همت مدیریت پژوهش، خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان با همکاری معاونت عمران شهرداری اصفهان و همکاری فن بازار منطقه ای استان اصفهان و شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان برگزار شد. در این رویداد 18 نیاز فناوری شهرداری اصفهان ارائه و21 شرکت دانش بنیان و فناور استان با ارائه توانمندیها آمادگی خود را برای رفع نیازهای این سازمان اعلام کردند.

اعظم دانش مدیر عامل شرکت سنجش و دانش آیریک، در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری، اظهار داشت: شرکت سنجش و دانش آیریک بعنوان کارگزار فن بازار منطقه‌ای استان اصفهان در راستای رسالت خود در برگزاری این نشست اقدام کرده است.

دانش محورهای این نشست را معرفی دستاوردهای شهرداری در حوزه معاونت عمران شهری، ارائه نیازهای معاونت عمران شهری در حوزه فناوری برای شرکت کنندگان، استخراج نیازهای فناوری معاونت عمران شهری توسط شرکت کنندگان، ارائه محصولات فناورانه شرکتها و اشخاص مرتبط با نیازهای معاونت عمران شهری، ایجاد ارتباط سازنده میان شهرداری، شرکتهای دانش بنیان و متخصصان، و معرفی خدمات و تسهیلات شهرداری در حوزه اکوسیستم کارآفرینی عنوان کرد.

وی با تاکید براین که شرکت آیریک در وهله اول به ارتباط گیری و شناسایی نیازهای فناورانه شهرداری اصفهان از نزدیک اقدام نموده و در ادامه با کارشناسی دقیق وهمچنین کمک کارشناسان هر بخش از شهرداری RFPنیازها را تهیه کردیم، تصریح کرد: در حوزه های با نیازهای فناورانه چند شرکت سرآمد دانش بنیان برای حضور در نشست دعوت شدند و هدف این بود تا با این مواجهه پل ارتباطی میان متقاضی فناوری و دارنده فناوری ایجاد شود.

مسوول کارگزار فن بازار منطقه‌ای استان اصفهان، خبرداد: در این رویداد 18 نیاز فناورانه احصا شده از واحدهای مختلف شهرداری اصفهان از سوی نمایندگان و کارشناسان هرحوزه ارائه و21 شرکت دانش بنیان و فناور استان نیز با شرکت در این رویداد، توانمندیهای خود را ارائه و  در جلسات مذاکرات B2B با نمایندگان شهرداری، آمادگی خود را برای رفع نیازهای این سازمان اعلام کردند.

دانش با اشاره به این که شرکتهای دانش بنیان و فناور نیازهای فنارانه را در بازه زمانی مشخص و بسته به نوع نیاز رفع خواهند کرد، نوع نیازهای فناورانه را در حوزه هایی مانند آزمایشگاه، مکانیک، الکترونیک، عمران، نقشه برداری، نگهداری و تعمیرات عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت سنجش و دانش آیریک، با بیان این که این نشست در قالب یک تور فنارانه برگزار شد، خاطرنشان کرد: در پایان این نشست شرکت کنندگان از پروژه مرکز همایش های بین المللی امام خامنه ای و واحدهای مختلف این مجموعه بازدید کردند.

 

 انتهای پیام/

منبع: علم فناوری

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]