کد خبر : 62604 سه شنبه 05 شهریور 1398 - 09:46:05
برترینهای-سی-و-دومین-جشنواره-بین-المللی-فیلم-های-کودکان-و-نوجوانان-تجلیل-شدند

به میزبانی اصفهان،

برترینهای سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان تجلیل شدند

سیناپرس: نفرات برگزیده سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان براساس انتخاب هیئت داوران در بخش های مختلف معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش سیناپرس اصفهان براساس اعلام دبیرخانه جشنواره فیلم کودک، برترین های سینمای کودکان با اهدای تندیس و لوح تقدر تجلیل شدند.
هیات داوران در بخش وب سری در بخش کسب و کار دیپلم افتخار را به کیان قاسم پور فیلم اوزیا، گلنوش شریفی برای فیلم خدا حافظ هیالو داده شد، در بخش نوع آوری هنری پژمان مال نیز برای فیلم  کله شکم شکم کله دیپلم افتخار را گرفت.
دیپلم افتخار جایزه مرکز توسعه سینمای کودک به  امیرحسین قهرایی برای فیلم بازیوو داده شد.

در این جشنواره جایزه زاوان قوکاسیان دیپلم افتخار به مایکل شارر برای فیلم جادوگر کوچک داده شد.

هیات داوران کودک و نوجوان جشنواره پروانه زرین خودش را بهترین فیلم کودک به حمید رضا قطبی به قطار آن شب  اهدا شد. همچنین در این بخش پروانه زرین بهترین فیلم نوجوانان به اقیانوس پشت پنجره کاری از بابک نبی زاده اهدا شد.

مسابقه جایزه بین الملل در بخش سیفژ  به فیلم شاهین ها اهدا شد.
همچنین جایزه ویژه هیات داوران یونیسف در این جشنواره سه جایزه داد ابتدا از آیدین رشیدیان برای بازی در فیلم قطار آن شب تقدیرشد، سپس از پویانمایی این سو و آن سو از لید افضلی با تندیس  جشنواره تقدیر شد.
جایزه اصلی یونیسف همراه با لوح تقدیر و تندیس به بابک نبی زاده برای فیلم اقیانوس پشت پنجره اهدا شد.

در بخش داوران کودک و نوجوان بین الملل پروانه زرین به فیلم هکر به تهیه کنندگی ساینن و مورتن کافمن اهدا شد.
در بخش پویانمایی بین الملل جایزه هیات داوران به پروانه زرین بهترین فیلم  کوتاه پویانمایی را به فیلم ابری تهیه کنندگی فیلیپ وییایاک اهدا شد. در همین بخش دیپلم افتخار به ماموریت به ماه به تهیه کنندگی راسموس آ، سیورتسن اهدا شد.
پروانه زرین بهترین فیلم پویانمایی به سابینه اندرسون برای فیلم جیک و می می و سگ های سخنگو داده شد.

در بخش فیلم های سینمایی و کوتاه داستانی بهترین فیلم کوتاه ، پروانه زرین به پسردریا کاری از عباس جلالی یکتا داده شد.
در همین بخش دیپلم افتخار به هکر به تهیه کنندگی ساینل جنسن و کافمن اهدا شد.همچنین در این بخش بهترین فیلمنامه جادوگر کوچک به مایتاس پاخت داده شد.
پروانه زرین بهترین کارگرانی این بخش همراه با لوح تقدیر و تندیس جشنواره نیز به مهدی جعفری برای فیلم بیست و سه نفر داده شد.
بهترین فیلم بلند نیز به فیلم بیله داده شد.
تندیس جشنواره و جایزه ویژه هیات داوران به فیلم چاسکیت به کارگردانی مدیر راماسوبان اهدا شد.

از برنامه های جنبی مراسم اختتامیه جشنواره نکوداشت علیرضا رضا داد دبیر شش دوره جشنواره کودکان و نوجوانان بود که  از وی با حضور مسوولان کشوری و استانی تقدیر و تجلیل شد.

در بخش مسابقه سینمای ایران
 هیات داوران پروانه زرین شهید بهنام محمدی را به مهدی جعفری برای فیلم سینمایی بیست و سه نفر اهدا شد.

در بخش پویانمایی کوتاه دیپلم افتخار به  لیدا فضلی برای فیلم این سو و آن سو اهدا شد. بهتربن فیلم کوتاه پویانمایی به مهین جواهریان برای فیلم رز زری کاکل روی داده شد.
دیپلم افتخار کوتاه فیلم داستانی نیز به عباس جلالی یکتا برای فیلم پسر دریا اهدا شد.

دیپلم افتخار فیلم کوتاه داستانی به فیلم سرخ آبی اهدا شد.

دیپلم افتخار داستانی بلند به کارگردانی مژگان بیات برای فیلم فرزند زمین داده شدو دوباره دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی بلند به محمد نجیبی به فزرند زمین اهدا شد.

دیپلم افتخار پویانمایی سینمایی نیز به بنیامین به کارگردانی مصطفی مزرعتی داده شد.

بهترین فیلمنامه سینمایی ایران نیز برای فیلم بازیوو به سلمان خورشیدی اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلمنامه سینمایی نیز به مهدی جعفری برای فیلم بیست و سه نفر اهدا شد.

دیپلم افتخار بهترین بازیگری به ایلین رشیدیان برای فیلم قطار آن شب داده شد.

دیپلم افتخار بهترین بازیگری به راستین عزیزپور برای ایفای نقش در فیلم تورنا۲ داده شد.

دیپلم افتخار بهترین بازیگری در بخش سینمای ایران به محمد آزادی برای فیلم اقیانوس پشت پنجره تعلق گرفت.

پروانه زرین همراه بادتندیس و لوح تقدیر بازیگری سی دومین جشنواره به علیرضا اکبری برای فیلم منطقه پرواز ممنوع داده شد.

پروانه زرین بهترین کارگردانی در بخش سینمایی ایران به امیرحسین قهرایی برای اثر بازیوو داده شد.

همچنین بهترین فیلم در بخش سینمای ایران به مجتبی فرورده برای فیلم بیست و سه نفر داده شد.
جایره ویژه هیات داوران و پروانه زرین به بهروز رشار برای فیلم قطار آن شب داده شد.
جایزه ویژه دبیر جشنواره در بخش کسب و کار شامل دیپلم افتخار به امیرحسین قهرایی کارگردان فیلم بازیوو داده شد.
در بخش نوآوری هم جایزه ویژه دبیر به حمید رضا قطبی کارگردان فیلم قطار آن شب اهدا شد.
جایزه ویژه دبیرجشنواره در بخش رونق اکران و ترغیب مخاطبان  به حامد مروت نژاد منطقه پرواز ممنوع اهدا شد.

 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]