کد خبر : 62588 شنبه 02 شهریور 1398 - 18:01:44
کنگره-انجمن-جراحان-مغز-و-اعصاب-ایران-در-کاشان-برگزار-می-شود

اول تا سوم آبانماه؛

کنگره انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران در کاشان برگزار می شود

دبیر کنگره بین المللی انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران گفت: این کنگره با حضور جراحان مغز و اعصاب ایران از اول تا سوم آبان ماه در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می شود.

به گزارش سیناپرس اصفهان، به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، مصطفی جوادی مقدم اظهار داشت: کنگره بین المللی انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران با حضور اساتید و جراحان مغز و اعصاب داخلی و خارجی در کاشان از اول تا سوم آبان ماه در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می شود.

وی : این کنگره به همت دانشگاه علوم پزشکی کاشان و با همکاری انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران، فرمانداری، شهرداری و غیره برگزار می گردد.

دبیر کنگره بین المللی انجمن جراحان مغز و اعصاب بیان داشت: در این کنگره جراحان مغز و اعصاب آخرین دستاوردهای خود را در جراحی مغز و اعصاب به مدت سه روز به صورت مقاله، سخنرانی و پوستر ارائه می کنند.

وی هدف اصلی از برگزاری این کنگره را بهره گیری از تجارب ارزشمند جراحان مغز و اعصاب و ستون فقرات در سطح بین المللی و ملی و معرفی رویکردهای جدید تشخیصی و درمانی در حیطه های مختلف جراحی مغز و اعصاب عنوان کرد و گفت: تروما، جراحی عروق مغز، تومورهای مغزی، صرع و تشنج، بیماری های مغزی کودکان، اعصاب محیطی و ستون فقرات را از محورهای این کنگره است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]