کد خبر : 62568 شنبه 26 مرداد 1398 - 18:47:18
برگزاری-کارگاه-توسعه-روابط-بین‌الملل-در-حوزه-فناوری-در-اصفهان

برگزاری کارگاه "توسعه روابط بین‌الملل در حوزه فناوری" در اصفهان

مسئول اجرایی کارگاه "توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری" گفت: این کارگاه به منظور بین المللی سازی اختراعات، قراردادها و پروژه‌های اعضا هیئت علمی، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان به این حوزه برگزار می‌شود.
به گزارش سیناپرس اصفهان، حسین ربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: نخستین کارگاه "توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری" با محوریت فرصت‌های پژوهشی و فناوری موجود در کره جنوبی، نحوه ارتباط با شرکت ‌های کره جنوبی و روش‌های ثبت پتنت و قرارداد‌های بین المللی به منظور ارتباط با کره جنوبی و همکاری با شرکت‌های آن برگزار می شود.
 
وی با معرفی مدرسین این کارگاه، گفت: کارگاه توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با سخنرانی زهرا زمانی، رابط پیگیری امور مرتبط با کارگروه همکاری‌های ایران و کره جنوبی و پایان امینی، مشاور مالکیت فکری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.
 
ربانی با بیان اینکه این کارگاه امتیاز توانمندسازی اعضای هیئت علمی همراه خواهد بود، افزود: ظرفیت شرکت در این کارگاه به تعداد محدود 60 نفر خواهد بود.
 
سرپرست شورای بین المللی سازی پژوهش و مسئول اجرایی کارگاه "توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری" در توضیح اهداف آینده این شورا، تصریح کرد: با توجه به استقبال عمومی از این کارگاه، در نظر داریم تا کارگاه‌هایی مشابه برای دیگر کشور‌ها در ابعاد وسیع‌تر برگزار کنیم.
 
، نخستین کارگاه "توسعه روابط بین الملل در حوزه فناوری" به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دوشنبه 28 مرداد در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می شود.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]