کد خبر : 62553 یکشنبه 20 مرداد 1398 - 13:00:36
چهاردهمین-کنگره-سازمان-عدالت-وآزادی-برگزار-می-شود

با حضور نمایندگان مجلس،

چهاردهمین کنگره سازمان عدالت وآزادی برگزار می شود

سیناپرس: قائم مقام دبیر کل سازمان عدالت و آزادی از برگزاری چهاردهمین کنگره عدالت و آزادی در تاریخ 25 مردادماه در تالار شهید آوینی دانشگاه اصفهان با حضور 300نفر از اعضا خبر داد.

به گزارش سیناپرس، امیر طاهری قائم مقام سازمان عدالت و آزادی صبح امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد:  سازمان عدالت و آزادی تنها حزب ایرانی است که مرکزیت آن در شهری غیر از تهران( اصفهان) واقع شده‌است، این حزب در دهم خرداد ۱۳۷۶ توسط جمعی از اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان با عنوان «کانون همبستگی پیروان خط امام» تأسیس شده و اولین جلسه خود را برگزار کرد

وی با بیان اینکه براساس اساسنامه این سازمان هر 2سال، انتخابات شورای مرکزی برگزار می شود گفت: براین اساس چهاردهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی با هدف انتخابات شورای مرکزی این سازمان به میزبانی اصفهان در تاریخ 25مردادماه در تالار شهید آوینی دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

طاهری تصریح کرد: چهاردهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی  با دو هدف برگزار می شود، نخست اجرای وظایف سازمانی که مربوط به انتخابات درون تشکیلات  وانتخاب اعضای هیئت داوری و همچنبن دبیرکل سازمان عدالت وآزادی است و دوم گردهمایی اعضا و مدیران شعب استانی این سازمان در سطح کشور است.

وی با اشاره به این سازمان دارای 24 شعبه در24 استان در سطح کشوراست، گفت:این گردهمایی با حضور همه اعضا و در خصوص راهبرد و سیاست های جدید و طرح مباحثی متناسب با انتخابات مجلس است .

قائم مقام دبیر کل سازمان عدالت و آزادی عنوان کرد: خاتمه این کنگره مصادف با قطعنامه این کنگره است که دراختیار رسانه ها قرار می گیرد، چهاردهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی با حضور 300نفر ازاعضای تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: چهاردهمین کنگره سازمان عدالت و آزادی با شعار صلح و اصلاحات در پرتو معنویت، عدالت و عقلانیت و توسعه برگزار می شود.

وی افزود: حداقل نیمی از اعضا سازمان در کنگره باید شرکت کنند تا رسمیت پیدا کند و با حداقل رای نصف به علاوه جمعیت این انتخابات به رسمیت شناخته می شود .

طاهری با بیان اینکه درانتخاباتی که در روز جمعه مورخ 25 مردادماه برگزار می شود اعضای سازمان باید 21 عضو اصلی و ۴ نفر عضو عدل وبدل  و 5 نفر به عنوان بازرس و 3 عضو عدل و بدل که درمجموع 33 نفر می شوند را انتخاب کنند اذعان داشت:افرادی می تواند به عنوان کاندیدا ثبت نام کنند که یک دوره ای از عضویت را در سازمان گذرانده باشند.

وی متذکر شد: انتخابات سازمان در چهاردهمین کنگره به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و افراد  تا صبح روز پنج شنبه هفته جاری فرصت دارند برای کاندیدایی ثبت نام کنند.

 

 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها