کد خبر : 62518 دوشنبه 14 مرداد 1398 - 18:48:43
دانشگاه-صنعتي-اصفهان-میزبان-ششمین-کنفرانس-رادار-و-سامانه‌های-مراقبتی-ایران

آبان ماه جاری برگزار می شود؛

دانشگاه صنعتي اصفهان میزبان ششمین کنفرانس رادار و سامانه‌های مراقبتی ایران

ششمین کنفرانس رادار و سامانه های مراقبتی ایران، آبان ماه سال جاري به ميزباني دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار خواهد شد.
به نقل از دانشگاه صنعتی اصفهان، دبير اين رويداد علمي، گفت: هدف از برگزاری این کنفرانس فراهم کردن بستری مناسب جهت گردهمایی متخصصان، دانشمندان و صاحبان صنایع در این حوزه به منظور همگرایی بیشتر در فعالیت های علمی، پژوهشی و صنعتی است تا علاوه بر آشنایی با نیازها و دستاوردها در زمینه رادار و سامانه های مراقبتی، با شناسایی چالش ها و راه حل های پیش رو، راهگشای پیشرفت در این بخش از صنعت کشور باشیم.
 
محسن مداح علي افزود: کنفرانس رادار و سامانه‌های مراقبتی ایران به همت دانشکده مهندسی برق وکامپیوتر و پژوهشکده فن آوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی اصفهان، در راستای ایجاد پیوندی عمیق میان پژوهشگران و صنعتگران برگزار می‌شود.
 
وي ادامه داد: محورهای اصلی ششمین کنفرانس رادار و سامانه های مراقبتی ایران شامل پردازش سیگنال و داده، مدلسازی اهداف و محیط، سیستم‌های رادار و سونار، آنتن و ماژول‌های فرکانس بالا، تجهیزات و زیر سیستم‌ها، فناوری‌های نوظهور، مدیریت و به کارگیری سامانه‌های راداری و سامانه‌های مراقبتی و اختلال است.
 
مداح علی افزود: این کنفرانس در چهار بخش اصلی شامل ارائه مقالات پذیرفته شده دانشجویان و استادان، ارائه حداقل هشت کارگاه آموزشی در حوزه های مختلف رادار توسط استادان و پژوهشگران مطرح حوزه رادار کشور، نشست‌ها و میزگردهایی با حضور روسا و مدیران عامل بزرگترین صنایع راداری کشور و نمایشگاه تخصصی محصولات شرکت ها و نیروهای نظامی فعال در حوزه رادار، برگزار می شود.
 
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان تصریح کرد: همزمان با برگزاری نشست ها و کارگاه‌های علمی، نمایشگاه بزرگ محصولات شرکت های فعال در حوزه رادار، فرصتی بی نظیر برای ارائه محصولات، پیشرفت های تکنولوژیکی و ایجاد ارتباط و تبادل اطلاعات علمی و فنی با شرکت کنندگان از جمله متخصصان، دانشمندان و صاحبان صنایع و نیروها در این حوزه را فراهم خواهد آورد.
 
وی اضافه کرد: از چندین چهره تاثیرگذار بین المللی در حوزه رادار به عنوان سخنرانان كليدي اين كنفرانس دعوت شده است.
 
مهلت ارسال مقاله به اين كنفرانس تا 22 مرداد ماه و زمان اعلام نتايج مقاله هاي پذيرفته شده 31 شهريور ماه خواهد بود و علاقه‎مندان به منظورکسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد علمی می‌توانند به وب سایت radar2019.iut.ac.ir مراجعه کنند.
 
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها