کد خبر : 62495 شنبه 12 مرداد 1398 - 17:52:36
هم‌افزایی،-کاهش-هزینه-و-نگاه-به-آینده-رویکرد-این-نهاد-است

معاون آموزشی جهاددانشگاهی:

هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده رویکرد این نهاد است

سیناپرس: معاون آموزشی جهاددانشگاهی گفت: رویکرد این نهاد، هم‌افزایی، کاهش هزینه و نگاه به آینده است.

دکتر محمدصادق بیجندی چهارشنبه 9 مرداد در نشست با اعضای جهاددانشگاهی خراسان شمالی اظهار کرد: هم اندیشی، همفکری و کار تیمی از عوامل موفقیت این نهاد است.

وی ادامه داد: مهم‌ترین سرمایه جهاددانشگاهی منابع انسانی این نهاد است و این سرمایه این نهاد را همواره رو به جلو حرکت داده است.

وی با بیان این‌که عوامل پیشرفت این نهاد در برخی حوزه‌ها در عرصه بین‌المللی الگو شده است، تاکید کرد: اگر در خراسان شمالی و در سایر استان‌ها موفقیتی حاصل شده نتیجه ممارست و تلاش اعضای آن است و این رویکرد و تفکر باید تقویت شود.

دکتر بیجندی اظهار کرد: پژوهشگاه‌های جهاددانشگاهی مانند پژوهشگاه رویان، به برندی بین‌المللی تبدیل شده‌اند و این موفقیت‌ها حاصل تفکر جهادی است.

وی همچنین حوزه آموزش جهاددانشگاهی را از پیشران‌های برنامه‌های این نهاد دانست و افزود: همه حوزه‌های این نهاد از جمله فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، اشتغال و غیره با یکدیگر عجین هستند.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش جهادگونه اعضای جهاددانشگاهی خراسان شمالی، این نهاد در استان منشا خدمت و توسعه باشد.

مهندس محسن رحمانی سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی نیز در این بازدید اظهار کرد: جهاددانشگاهی به پشتوانه ظرفیت‌های استانی و ملی، می‌تواند در تحقق اهداف توسعه‌ای یاری رسان باشد.

وی افزود: همت جهادگونه و همدلی اعضای جهاددانشگاهی سرمایه اصلی این نهاد است و با اتکا به این سرمایه می‌توان به موفقیت‌های بزرگی دست‌ یافت.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]