کد خبر : 62483 چهارشنبه 09 مرداد 1398 - 18:03:06
هسته-اولیه-انجمن-رمز-ایران،-در-جهاددانشگاهی-صنعتی-اصفهان-شکل-گرفته-است

رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان:

هسته اولیه انجمن رمز ایران، در جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان شکل گرفته است

سیناپرس: هسته اولیه انجمن رمز ایران در دوران دفاع مقدس، در جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان شکل گرفت که از این افتخارات جهاددانشگاهی است.

به گزارش سیناپرس اصفهان به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، 5 مناسبت آغاز برنامه های ویژه سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی، به دعوت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در شورای اداری این شهرستان حضور و ضمن معرفی این نهاد انقلابی گزارش مبسوطی از فعالیت های انجام شده توسط واحد صنعتی اصفهان در شهرستان نجف آباد و استان اصفهان ارایه نمود.

مهندس مرتضی تیموری ضمن گرامی داشت شهدای والا مقام انقلاب اسلامی، شهدای شهرستان نجف  آباد و همچنین شهدای جهاددانشگاهی، گفت: جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در 16 مرداد ماه سال 1359 در استان فعالیت خود را آغاز و در دوران دفاع مقدس حضور فعالی در پشتیبانی دانش بنیان دفاع مقدس داشته و در این راستا 4 شهید گرانقدر تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس هسته اولیه انجمن رمز ایران، در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان شکل گرفته است.

تیوری با بیان اینکه مرکز شماره 3 آموزش های کوتاه مدت این واحد از سال 1386 در شهر نجف آباد فعالیت خود را آغاز نمود، افزود: در این مرکز برای 31 نفر از جوانان شهرستان در کادر اداری و مدرسین مرکز، اشتغال ایجاد شده که در ارایه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی در حوزه های مختلف، فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه این مرکز در سال 1397 رشد 50/5 در صدی و از آغاز سال 1398 تاکنون رشد 53 درصدی داشته، خاطر نشان کرد: در سال 1397 تعداد 2815 نفر از جوانان و مردم شریف شهرستان نجف آباد از دوره های جهاددانشگاهی استفاده مطلوب نموده اند.

رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، در این شورا ضمن معرفی معاونت ها و فعالیت های مختلف انجام شده در حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی واحد صنعتی اصفهان افزود: پیشنهاد می شود با توجه به ظرفیت های خیلی خوب و وجود شهرک و کارگاه های متعدد سنگ در شهرستان، راه اندازی " کارخانه تولید کاغذ از ضایعات سنگ و سنگ آهک " بر اساس پژوهش و طرحی که جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برای بخش خصوص در شهر ورزنه اصفهان انجام داده، در دستور کار مدیریت شهرستان قرار گیرد.

گفتنی است؛ در این شورا ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلام، از فعالیت و خدمات جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در شهرستان تقدیر کرد.

همچنین راعی معاون استاندار و فرماندار ویژه نجف آباد ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در شهرستان، بر استفاده از توان پژوهشی این واحد در توسعه شهرستان، تاکید کرد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها