کد خبر : 62393 یکشنبه 23 تیر 1398 - 18:38:48
دانشگاه-اصفهان-میزبان-هفدهمین-کنفرانس-بین‌المللی-تخصصی-زبان-انگلیسی-

دانشگاه اصفهان میزبان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی تخصصی زبان انگلیسی

دبیر علمی هفدهمین کنفرانس بین المللی تخصصی زبان انگلیسی (تلسی) گفت: مهلت ارسال چکیده مقالات از 20 تیرماه اعلام شد و ماه آینده این چکیده ها جمع آوری و توسط هئیت داوری مورد بررسی قرارمی گیرند.
به گزارش سیناپرس، سعید کتابی درگفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: این کنفرانس با هدف بررسی نظریه های جدید در زبان انگلیسی برگزار می شود. در این همایش، مقالات برگزیده در قالب سخنرانی ارائه خواهند شد.
 
وی با بیان اینکه این همایش با استقبال خوبی مواجه شده است، تصریح کرد: تاکنون 960 نفر در سایت کنفرانس ثبت نام کرده اند. طبق برآوردهای کمیته علمی کنفرانس انتظار می رود این کنفرانس 400 نفرشرکت کننده داشته باشد.
 
دبیر علمی هفدهمین کنفرانس بین‌المللی تخصصی زبان انگلیسی (تلسی) با اشاره به تعداد مقالات ارسال شده به دبیرخانه کنفرانس، خاطر نشان کرد: مهلت ارسال چکیده مقالات از 20 تیرماه اعلام شد و ماه آینده این چکیده ها جمع آوری و توسط هئیت داوری مورد بررسی قرار می گیرند.
 
کتابی در ارتباط با شرکت کنندگان کنفرانس، تصریح کرد: تاکید کمیته علمی کنفرانس بر حضور تمام دانشگاه های کشور در این کنفرانس بین المللی است. با توجه به اینکه کنفرانس در سطح بین المللی برگزار می شود، از 6 چهره شاخص بین المللی در زمینه زبان انگلیسی نیز دعوت شده است. 
 
وی تاکید کرد: این کنفرانس بین المللی تنها در حوزه زبان انگلیسی است و شامل دیگر زبان ها نمی شود. 
 
به گزارش سینا پرس هفدهمین همایش بین المللی تخصصی زبان انگلیسی (تلسی)، 15 تا17 آبان ماه در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط