کد خبر : 62344 یکشنبه 16 تیر 1398 - 09:23:33
اعطای-فرصت‌های-مطالعاتی-به-دانشجویان-در-حوزه‌های-علوم-شناختی-

اعطای فرصت‌های مطالعاتی به دانشجویان در حوزه‌های علوم شناختی

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری هشتمین فراخوان اعطای فرصت‌های مطالعاتی در حوزه‌های علوم شناختی به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی را منتشر می‌کند.

اعطای فرصت مطالعاتی تحت حمایت ستاد به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که طرح مصوب آنها درحوزه‌های مرتبط با اولویتهای آموزشی و پژوهشی علوم و فناوریهای شناختی باشد؛ حمایت مالی ستاد تنها بخشی از هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با مقررات داخلی آن تأمین می‌کند و دانشجویان پس از گذراندن دوره فرصت مطالعاتی ملزم به بازگشت به کشور و انجام تعهدات مربوطه هستند.

علاقه مندان می‌توانند پس از مطالعه آییننامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در روی سایت ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی و فناوری و انتخاب فرصت مطالعاتی دانشجویان، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و حداکثر تا پانزدهم مرداد ماه امسال در کارتابل شخصی خود به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند؛ زمان ثبتنام در فراخوان تمدید نمی‌شود.

 دانشجویان علاقه‌مند به استفاده از این فرصت مطالعاتی می‌بایست در فرم مربوط، برنامه کاری(گانت چارت) دانشجو در دانشگاه مقصد به مدت 6 ماه ارائه داده و لزوم حضور در کشور مقصد(دانشگاه خارجی) بیان شود و حداکثر سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از 35 سال باشد.

در این فراخوان در صورت تایید طرح مقدماتی، فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان برای ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آییننامه قرار می‌گیرد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه آییننامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی، اطلاعات لازم را کسب کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]