کد خبر : 62330 چهارشنبه 12 تیر 1398 - 18:37:52
دومین-دوره-مسابقات-استانی-محاسبات-ذهنی-با-چرتکه-برگزار-می-شود

به میزبانی موسسه کودکان هوشمند استان اصفهان،

دومین دوره مسابقات استانی محاسبات ذهنی با چرتکه برگزار می شود

ومین دوره مسابقات استانی محاسبات ذهنی با چرتکه به میزبانی موسسه کودکان هوشمند استان اصفهان،‌ با رقابت بیش از 250 نفر از دانش‌آموزان رده سنی پنج تا ۱۲ سال در اصفهان برگزار شد.
به گزارش سیناپرس از اصفهان، مدیرعامل سامانه رشد خوش نظر  اظهار کرد: شرکت کنندگان در این رقابت‌ها، با استفاده از نیروی ذهن و براساس دوره‌های آموزشی به صورت مکتوب با یکدیگر به رقابت پرداختند.

عرفان خوش‌نظر تصریح کرد: کارشناسان حوزه آموزش، مزایای یادگیری چرتکه را توسعه و استفاده از تمام مغز، بهبود سرعت و دقت، بهبود حافظه، ارتقای خلاقیت و تمرکز، بهبود اعتماد به نفس، قادر ساختن دانش آموزان به حل مسائل ریاضی در زمان کوتاه و بهبود قدرت تخیل افراد به ویژه در کودکان و نوجوانان می‌دانند.

وی افزود: موسسه کودکان هوشمند یک نهاد بین المللی با تاییدیه رسمی از دفتر تکنولوژی وزارت آموزش و پرورش در آموزش محاسبات ذهنی است. این موسسه به عنوان بزرگترین موسسه فعال بین المللی در زمینه آموزش محاسبات ذهنی برای کودکان در سطح استان اصفهان تاکنون توانسته به بیش از ۱۰ هزار نفر از کودکان آموزش های خود را ارائه دهد.

خوش نظر گفت: شرکت کنندگان این دوره از رقابت ها در روز جمعه- چهاردهم تیرماه- همزمان با آغاز دهه کرامت در جشنواره بزرگ سامانه رشد خوش نظر تقدیر می شوند.

وی اضافه کرد: در این جشنواره از کوچینگ آموزشی خانواده سامانه رشد خوش نظر با عنوان «کاخ سرخ» رونمایی خواهد شد.
منبع: ایسنا
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]