کد خبر : 62298 دوشنبه 03 تیر 1398 - 18:21:21
پاویون-شرکت‌های-دانش-بنیان-در-نمایشگاه-الکامپ25-برپا-می‌شود-

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ25 برپا می‌شود

سیناپرس: پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2019) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برپا می‌شود.

به گزارش سینا پرس، در بیست و پنجمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران، الکامپ (Elecomp) که از روز 27 تا 30 تیر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های جدید در زمینه IT و نیز محصولات دانش بنیان و فناورانه به نمایش در می‌آید.
هدف از برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان تجمیع دستاوردها و توانمندیهای شرکت های فناور و دانش‌بنیان و نمایش آن ها به مسئولان و هیات های خارجی و بازدید کنندگان از نمایشگاه است.
شرکت‌های دانش‌‌بنیانی که موفق به توسعه محصول در حوزه‌های الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک شده‌اند، می‌توانند با تخفیف در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان که به همت صندوق نوآوری برپا خواهد شد، حضور یابند.
شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند می‌توانند حداکثر تا روز ششم تیر ماه نسبت به پیش‌ ثبت‌نام جهت حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ از طریق سایت     http://www.mehrvision.ir/elecomp  اقدام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66871259 داخلی 101 تماس حاصل نمایند.
گفتنی است، با توجه به محدودیت فضای نمایشگاهی، اولویت با شرکت‌هایی است که زودتر نسبت به پیش ثبت‌نام اقدام کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط