کد خبر : 62223 یکشنبه 19 خرداد 1398 - 15:52:18
تکریم-و-معارفه-رئیس-دانشگاه-صنعتی-اصفهان-برگزار-شد

با حضور مسئولانی از وزارت علوم،

تکریم و معارفه رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

سیناپرس: آیین تکریم و معارفه رییس دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور باقری قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تالار شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری سینا پرس از اصفهان، آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور عبدالرضا باقری قائم‌مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین رؤسای دانشگاه‌های استان و برخی مدیران ارشد اصفهان ظهرامروز  در تالار شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

سید محمود مدرس هاشمی که عضو هیأت علمی گروه مخابرات دانشکده برق و کامپیوتر این دانشگاه بود در شهریور 92 که مسؤولیت هدایت سکان دانشگاه صنعتی اصفهان را تحویل گرفته بود در اردیبهشت ماه سال جاری از مسؤولیت خود به دلیل مشکلات شخصی و جسمی استعفا داد.

سید مهدی ابطحی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب شد.

وی دوره کارشناسی خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد و نیز دکترای عمران راه و ترابری را از دانشگاه علم و صنعت اخذ نموده است.

ابطحی انتشار ده‌ها مقاله علمی پژوهشی، هدایت ده‌ها پایان‌نامه و رساله تحصیلات تکمیلی، تألیف 3 جلد کتاب و ثبت 5 اختراع را در کارنامه فعالیت علمی خود دارد.

معاون دانشجویی-فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان طی سال‌های 80 تا 84، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان از سال 92 تا 97 و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از تیرماه 97 تاکنون، از جمله مسئولیت‌های اجرایی دکتر ابطحی بوده است.

دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 1356 تأسیس شد که یکی از دو دانشگاه بزرگ دولتی استان اصفهان و با بیش از 2300 هکتار مساحت، بزرگ‌ترین دانشگاه کشور از لحاظ وسعت است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]